Укр
Служба ранкового мовлення

Сніданок з 1+1

«Сніданок з 1+1» — ранкова інформаційно-розважальна програма телеканалу 1+1. Програма починається о 6:45 і є найдовшим в Україні ранковим шоу в прямому ефірі, адже триває майже 3 години. «Сніданок з 1+1» подає новини, розважальну інформацію, корисні поради та інтерв’ю у прямому ефірі. Щопівгодини виходять оновлені випуски ТСН.Ранок.
Щоранку зі «Сніданком» прокидаються більше 3,5 мільйонів глядачів. Програма також має найбільшу серед ранкових шоу кількість друзів у Facebook - 150 тисяч.
Студія «Сніданку» має чотири зони: кулінарну — зі справжнім кухонним обладнанням; дві гостьові зони для актуальних бесід з гостями та експертами програми, а також зону з широкоформатним яскравим екраном.
Студія оздоблена за останнім словом техніки і дозволяє ведучим, гостям та експертам студії почуватися комфортно та затишно завдяки стильним інтер’єрним рішенням. Найвідоміші зірки країни презентують в студії свої нові пісні та відеокліпи.
Починаючи з 2015 року в ефірі «Сніданку з 1+1» проходять благодійні телевізійні марафони, організатором яких виступає редакція програми. За цей час було зібрано більше півмільйона гривень на потреби дітей в лікарні ОХМАТДИТ, людей похилого віку, а також безпритульних тварин.
Ведучі «Сніданку з 1+1» - Руслан Сенічкін та Людмила Барбір, а також Анатолій Анатоліч і Марина Леончук.

Сніданок. Вихідний

«Сніданок. Вихідний» - інформаційно розважальний проект телеканалу 1+1, завдяки якому глядачі можуть дізнатися про новинки кіно, цікаві події для дорослих і дітей, приготувати корисні страви для всієї родини разом з шеф-кухарями та експертами, а також отримати поради та лайфхаки з декорування квартири і підтримання порядку як удома, так і в саду.
Чарівні ведучі - Валентина Хамайко та Олександр Попов допомагають телеглядачам розділити цінні ранкові моменти з родиною, не поспішаючи насолодитися сніданком або домашніми справами, розслабитися і відпочити після трудового тижня.
Як і «Сніданок з 1+1», «Сніданок. Вихідний» виходить у прямому ефірі телеканалу 1+1: щосуботи з 8:00 до 10:00, щонеділі з 8:00 до 9:00.
Різноманітне наповнення «Сніданку. Вихідного» допомагає глядачам спланувати свій вікенд, дізнатися максимум корисної інформації та отримати кваліфіковані поради від постійних експертів проекту. Зокрема, автор і ведуча рубрики «Солодка неділя» Валентина Хамайко навчає смачно й швидко випікати запашні пироги і тістечка, Наталія Підлісна в рубриці «Сад, город» розкриває секрети догляду за грядками, а Таміла Чехович в рубриці «Затишно вдома» щотижня ділиться лайфхаками декорування квартири і підтримання порядку в домі, Ірина Мєдвєдєва розповідає про секрети краси та навчає правильно доглядати за тілом, Андре Тан у невимушеній манері дає свої «модні» поради,