Укр
Інна Філіппова
Керівник управління продажів програмних прав
Інна Філіппова займає посаду керівника управління продажів програмних прав 1+1 медіа з 2013 року.
Інна закінчила з відзнакою Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право».
Свою кар'єру на телебаченні почала в 2006 році, працювала в групі компаній Inter Media Group, де займалася закупівлею і продажем прав.
У 2013 році приєдналася до групи 1+1 медіа на посаду керівника управління продажів програмних прав. За роки роботи Інні вдалося налагодити співпрацю з такими країнами, як Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, Білорусь, Росія, Грузія, Молдова, Чехія, Польща, Ізраїль, Хорватія, Болгарія.
Інна з року в рік успішно продає права на показ програм, фільмів і серіалів групи. Серед проданих програм варто відзначити «Світ навиворіт», «Панянка-селянка», «Богиня шопінгу», «Сімейні мелодрами», «Королева балу», «На ножах» «Моду народу», «Любов онлайн», «Одруження наосліп», «Поверніть мені красу» і багато інших. Під керівництвом Інни, були продані в інші країни такі серіали, як «Хазяйка», «Центральна лікарня», «Відьма», «Давай поцілуємося», «Інша жінка», «Випадкових зустрічей не буває», «Все одно ти будеш мій» , «Гвардія» та інші.
Також, завдяки Інні, телеглядачі інших країн змогли побачити наші документальні цикли: «Зима, що нас змінила», «Алхімія кохання», «Одержима», «Прибульці».
Сьогодні відділ управління продажів програмних прав успішно нарощує обсяги продажів і щорічно розширює свою географію співробітництва.