Укр
Лариса Брувер
HR-директор
Лариса обіймає посаду HR директора 1+1 медіа з жовтня 2016 року.
У 2001 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю комп’ютерні технології.
Професійну кар’єру розпочала в 2004 році в консалтинговій компанії по підбору персоналу - COMILFO Executive Search, де працювала керівником відділу інформаційних систем та консультантом.
У 2005 році почала працювати в компанії NOKIA Ukraine на позиції спеціаліста з HR. У 2007 році Лариса обійняла посаду консультанта і спеціаліста з HR в Nokia Siemens Networks Ukraine та працювала з країнами Східної Європи і Центральної Азії.
У 2008 році приєдналась до фінансової групи VAB Group на позицію менеджера HR проектів, де впровадила ряд новацій.
Майже через рік повернулась в Nokia Siemens Networks. Наступні 6 років Лариса займала позицію керівника HR в таких регіонах, як Східна Європа, Центральна Азія, Туреччина, Росія, Білорусія і, звичайно ж, Україна.
В 2014 році Лариса стала керівником відділу консультаційних послуг з HR в компанії eBay Inc. Відповідала за функцію HR в 5 країнах: Україна, Росія, Швеція, Данія та Чехія.
Згодом працювала HR Business Partner в компанії Magento.
Має найпрестижніші в сфері HR сертифікати – GPHR (Global Professional in Human Resources) та HRMP (Human Resource Management Professional).
Член професійних організацій - SHRM (Society for Human Resource Management) та CIPD (Chartered Institute of Personnel Development).