Укр
Максим Кривицький
Генеральний продюсер телеканалу 2+2
Максим Кривицький обіймає посаду генерального продюсера телеканалу 2+2 з січня 2017 року.
Максим має дві вищі освіти. У 2006 році закінчив НТУУ «КПІ» факультет електроніки - спеціаліст з аудіо-, відео- та кінотехніки. У 2008 році здобув диплом магістра за спеціальністю «Фінанси» Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.
Кар’єру на телебаченні розпочав у 2000 році, працював асистентом режисера. Далі проходив підготовку у компанії «AGB», яка першою в Україні займалась телевізійними вимірюваннями, та став аналітиком.
З 2001 по 2012 рік пропрацював на телеканалі «К1», де виріс спочатку до посади керівника відділу маркетингових досліджень, обіймав посаду програмного директора, а згодом став заступником генерального директора каналу «К1».
У 2012 році був запрошений на телеканал «MTV Россия» в якості програмного директора. У 2013 році приймав безпосередню участь у запуску телеканалу «Пятница». Запропонована програмна і контентна політика стала досить успішною. За три роки канал став популярним, здобув цілий ряд нагород, суттєво збільшив свою частку, а у 2015 році був визнаний брендом року за версією журналу Forbes. Найуспішнішими проектами стали «Орел і Решка» і «Ревізорро», які були відмічені вищими нагородами Академії телемистецтв (ТЕФІ).