Укр
Максим Шиленко
Керівник управління журналістських проектів 1+1 медіа
Максим Шиленко обіймає посаду керівника управління журналістських проектів 1+1 медіа з 2010 року.
На телебаченні з 1997 року. Розпочинав спортивним журналістом на першому не державному телеканалі ЮТАР. Далі працював журналістом у загальних новинах, згодом став парламентським кореспондентом. Паралельно опанував кілька додаткових спеціальностей: режисера та продюсера програм.
За плечима Максима робота журналістом, випусковим редактором, головним редактором, режисером та продюсером на телеканалах ЮТАР, Тоніс, Перший національний, УТР, ТЕТ, НТН, Інтер.
З 2007 працює на каналі 1+1. Спочатку в команді Телевізійної служби новин - починав випусковим редактором, згодом очолив всю ТСН.
З 2010 року заснував та керує новим напрямком телеканалу 1+1 — департаментом журналістських розслідувань (журналістських проектів). Серед створених та успішно запущених програм: «Особиста справа», «Гроші», «Територія обману», «Секс Місія», «Моя хата скраю», «Українські сенсації», «Життя без обману», «Люстратор 7.62», «Секретні матеріали», «Цілком таємно», «Хоробрі серця», «Дембель» та інші. А також документальні стрічки з циклу «Потойбічна Україна» та докудрами «Таємниці генія Шевченка», «Секрети Бандери» та «Розщеплені на атоми».
Програми та журналістський колектив, який очолює Максим Шиленко, — постійні переможці та номінанти різноманітних телевізійних конкурсів : «Телетріумф», «Честь професії», «Телезірка» тощо. Очолювана Максимом програма «Гроші» 6 разів поспіль перемагає на «Телетріумфі», жодного разу не програвши премію опонентам, що є абсолютним рекордом на вітчизняному ТБ. «Хоробрі серця» за один рік забрали усі найпрестижніші телепремії країни: «Телетріумф» та «Телезірка».
Заслужений журналіст України, має відзнаку РНБО.