Укр
Олександр Ткаченко
Генеральний директор 1+1 медіа
Олександр Ткаченко обіймає посаду генерального директора в 1+1 медіа із серпня 2008 року.
Олександр закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Професійну кар'єру почав у 1988 році редактором і ведучим програми «Молодіжна студія «Гарт» на телеканалі УТ-1. З часом став кореспондентом міжнародного інформаційного агентства Reuters.
У 1993 році Олександр створив телекомпанію «Нова мова», що робила аналітичну програму «Післямова», ведучим якої був він сам. Восени 1994 «Післямова» вийшла в ефір на УТ-1, а через два роки на каналі «1+1». У цей період Олександр очолив службу новин ТСН і став заступником генерального продюсера каналу «1+1».
У 1998 році Олександр покинув «1+1», зосередившись на розвитку «Нової мови». Протягом року компанія створювала для телеканалу «Інтер» авторську програму Олександра Ткаченка «Обличчя світу». Гостями програми були Далай Лама, Піночет, Жан Кретьєн, Жак Ширак і інші.
У 1999 році Олександр очолив "Новий канал", що вже в 2000 році ввійшов у трійку лідерів ринку. Вів теледебати між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем у період президентських виборів 2004 року. У 2008 році працював у Москві заступником генерального директора телеканалу РЕН-ТВ.
Виступав як продюсер кінофільму «Будинок з башточкою», «Висоцький. Спасибі, що живий», «У ріки». Крім цього, був продюсером багатьох популярних телесеріалів, серед яких «Доярка з Хацапетівки», «Завтра буде завтра», «Надія як підтвердження життя», «Небо в горошок» і багато інших.
Декілька років поспіль вів авторську телепередачу «Tkachenko.UA» на каналі «1+1».