Укр
Степан Щербачов
Керівник управління спортивних проектів
Степан Щербачов обіймає посаду керівника Управління спортивних проектів з 2005 року.
Народився в родині відомого спортивного журналіста і коментатора Валентина Щербачова. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Кар'єру на телебаченні почав в 1995 році у співпраці зі своїм батьком Валентином Щербачовим. Першим проектом стала робота з братами Кличками. Займався виробництвом програми «Валентин Щербачов представляє», яка виходила на каналах ICTV та ТРК «Київ».
У 1998 році почав роботу на ТРК «Київ», де створював спортивний відділ. Через кілька місяців перейшов працювати на ТРК «Ера» в програму «Доброго Ранку Україно!».
У 2001 році прийняв пропозицію роботи в спортивній редакції каналу 1+1. У найвідомішій, на той час, спортивній програмі «Проспорт».
Уже в 2005 році Степан Щербачов очолив спортивну редакцію каналу 1+1. У 2008 році, під керівництвом Степана Щербачова, програма «Про Лігу», присвячена Лізі Чемпіонів УЄФА, отримала Національну премію «Телетріумф».
У 2010 році Степан став автором, ініціатором і продюсером популярної програми про футбол «Профутбол» на каналі 2+2.
У 2011 році група компаній 1+1 медіа підписала контракт на трансляції Ліги Чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА, які транслювалися 4 сезони. Під керівництвом Степана було створено програми «Про Лігу Чемпіонів» і «Про Лігу Європи».
Сьогодні команда Управління спортивних проектів 1+1 медіа одна з небагатьох, яку запрошують працювати зі своїм продакшеном в інші країни. За останні кілька років команда працювала в Білорусі, Грузії, Азербайджані, Казахстані та Вірменії, де транслювали приїзд Папи Римського.
У портфелі робочих досягнень Степана - трансляції боксу на телеканалі 2+2.
Степан Щербачов - автор і продюсер документального фільму «Фелікс людина-птах», про найвідомішого бейс-джампер в світі. Також Степан автор багатьох документальних фільмів про футбол і відомих футболістів.