Укр
Юлія Жмакіна
Керівник департаменту ранкового мовлення
Юлія Жмакіна обіймає посаду керівника департаменту ранкового мовлення 1+1 медіа з січня 2017 року. Із серпня 2009 року Юлія займала позицію шеф-редактора та креативного продюсера програми «Сніданок з 1+1», а згодом і «Сніданок. Вихідний».
У 1993 році з відзнакою закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Пройшла навчальний курс Deutsche Welle по дослідженням радіоаудиторії.
Протягом 9 років працювала на радіо «Свобода». Обіймала посади редактора, продюсера, ведучої ранкової програми, а згодом і ведучої вечірнього прайм ток-шоу.
Свою кар’єру на телебаченні Юлія розпочала у 1997 році. Працювала кореспондентом соціальних і культурних заходів в Національній телекомпанії України.
У 2003 році почала працювати редактором Служби новин «Нового каналу». У 2005 році працювала редактором, а пізніше шеф-редактором новин на «5 каналі».
В серпні 2009 року приєдналась до телеканалу 1+1. Очолила ранкову програму «Сніданок з 1+1». Під керівництвом Юлії, програма стала найпопулярнішим ранковим шоу на українському телебаченні. Щоденно зі «Сніданком з 1+1» прокидаються більше 3 мільйонів українців.
У 2016 році Юлія, разом з командою, створили «Сніданок. Вихідний» - єдину в Україні ранкову програму вихідного дня.
З вересня 2014 року Юлія стала куратором курсу «Ведучий розважального шоу» у Вища школа Media & Production.