Укр
06 . 04 . 2017
1+1 медіа та FILM.UA Group перезавантажили фестиваль «Де кіно. Епізод 2»
22-23 вересня у Києві відбудеться наймасштабніша кіноподія осені 2017
Сьогодні, 6 квітня, генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко та співзасновник FILM.UA Group Сергій Созановський розказали, що чекає учасників і відвідувачів фестивалю «Де кіно» у 2017 році. Організатори презентували оновлений фірмовий стиль, нову конкурсну програму і поділилися кількома несподіванками.
Як і в минулому році, фестиваль пройде на кіностудії FILM.UA, що на Троєщині. Вже традиційно, організатори і відвідувачі називають це місце українським «Троєвудом».
Цього року 1+1 медіа і FILM.UA планують зібрати близько 15 000 гостів за два дні. У 2016 році організатори ставили за ціль відвідування у 5000 людей, а в результаті на фестиваль завітало 7000 поціновувачів українського кіно.
У 2017 році фестиваль «Де кіно. Епізод 2» буде більшим і за своєю територією. Минулого року було задіяно два павільйони, кінотеатр та частина території кіностудії. Цього року фестиваль проходитиме у трьох павільйонах, кінотеатрі та по всій території FILM.UA. Вхід безкоштовний.
Конкурсна програма фестивалю матиме п’ять номінації. Дві залишаються з програми минулого року: «Фільм на мобільний телефон» та «Вебізод». І додаються три, абсолютно нові, номінації - «Драма», «Комедія» та «Жахи». Хронометраж конкурсних робіт – до 7 хвилин.

Прийом конкурсних робіт розпочнеться 18 квітня і триватиме до 17 липня.

Співголовами журі фестивалю стануть продюсер FILM.UA Group Ірина Костюк та генеральний продюсер 1+1 продашкн Вікторія Лєзіна.
У кожній із п’яти номінацій буде по три члени журі, які є ключовими експертами галузі та спеціалізуються у відповідному напрямку. Із детальним складом журі, можна ознайомитись на сайті фестивалю.
Саундтреком фестивалю стала пісня українського гурту Black Balloon – Garage, популярного стилю серед української молоді - інді-рок
Призовий фонд фестивалю складатиме 125 000 гривень. Володар Гран-прі отримає 50 000 грн, переможці у номінаціях – по 15 000 грн
Фестиваль «Де кіно. Епізод 2» змінив своє кольорове забарвлення і отримав нові елементи фірмового стилю. Як виглядає фестивалю у 2017, можна побачити на офіційному сайті проекту – www.dekino.com.ua
Цьогоріч фестиваль матиме більш розширену освітню програму. З відгуків минулого року, організатори зрозуміли, що в Україні є велика затребуваність у якісній кіноосвіті. Тому вирішили доповнити програму ще більшою кількістю майстер-класів, воркшопів, лекцій та ін. В основній програмі фестивалю буде також показ конкурсних робіт, кіноперегляди, виступи музичних гуртів, розваги для дітей і дорослих.
Спеціальним гостем події стане відомий кінодіяч зі світовим ім’ям, який проведе безкоштовний майстер-клас для усіх охочих. В рамках фестивалю «Де кіно» організатори події влаштують квест тривалістю у півроку, де кожен охочий зможе знайти, де справжнє кіно.
Нагадаємо, фестиваль «Де кіно» - спільна ініціатива 1+1 медіа та FILM.UA Group. Головна мета - створити відкритий майданчик для розвитку сучасного кіно, котрий буде доступний кожному. Не менш важливим є необхідність сформувати нове покоління людей, яке любить кіно та розуміється на ньому.