Укр
07 . 04 . 2017
Кривава бійка в київському ресторані «Риба у вогні»
Вранці, 6 квітня, на презентації фестивалю «Де кіно» відбулась сутичка між молодими людьми
Вранці, 6 квітня, на презентації фестивалю «Де кіно» відбулась сутичка між молодими людьми. У ресторані «Риба у вогні», що по вулиці Сагайдачного, ревнивий чоловік вистрілив у коханця своєї дружини. Відвідувачі презентації були у цілковитому шоці. На диво, на місці був священник та пінгвіни, які врятували хлопця.
Таким чином організатори фестивалю «Де кіно. Епізод 2» презентували нові номінації. Перформанс влаштували 1+1 медіа та FILM.UA, аби по-справжньому передати ті емоції, які вони очікують від конкурсних робіт.
Нові номінації фестивалю «Де кіно. Епізод 2»: «Драма», «Комедія» і «Жахи». Загалом конкурсних номінацій буде п’ять. Із програми минулого року організатори залишили дві – «Фільм на мобільний телефон» та «Вебізод».
Прийом робіт розпочнеться вже 18 квітня. Хронометраж конкурсних відео має бути до 7 хвилин. Роботи прийматимуть до 17 липня.
Відбудеться фестиваль «Де кіно. Епізод 2» 22-23 вересня на кіностудії FILM.UA. Окрім перегляду конкурсних робіт, відвідувачів чекають десятки майстер-класів від українських і світових кіномитців, виступи українських гуртів, фуд-корти та інші активності.