Укр
02 . 09 . 2016
Фільм «Пісня Пісень» увійшов в шорт-лист European Film Awards 2016
Європейська Кіноакадемія оголосила офіційний перелік фільмів, які ввійшли в конкурсну програму European Film Awards 2016
Фільм Єви Нейман «Песнь песней» потрапив в шорт-лист 50 художніх фільмів цього року, які боротимуться в номінації Feature Film Selection. Загалом в номінацію увійшли фільми з 33 європейських країн.
Фестиваль пройде 10 грудня в Варшаві, де і буде оголошено переможців.
Нагадаємо, що світова прем’єра фільму відбулася на ювілейному кінофестивалі в Карлових Варах, де «Пісня Пісень» отримала спеціальну згадку екуменічного журі. Після цього відбувся тріумф стрічки на кінофестивалі в Одесі в 2015 році, де «Пісня Пісень» здобула перемогу одразу у двох програмах – міжнародній і національній.
«Пісня пісень» - художній фільм, створений за мотивами творів Шолом-Алейхема. Сюжет розгортається в 1905р. в єврейському містечку. Фільм починається, коли Шимека і Бузі, головним героям, приблизно по 10 років. Зрозуміло, вона - принцеса, він - принц, живуть в одному дворі, в сусідніх замках. Що вона для нього насправді означає, Шимек розуміє лише через багато років, отримавши звістку про те, що Бузя, яку він, здавалося, забув - стала нареченою.
Фільм виробництва «1+1 Продакшн». У кінострічці знялися Мілена Цибульська, Євген Коган, Аріна Постолова-Тігіпко, Арсеній Семенов, Карен Бадалов, Віталіна Біблів, Альберт Філозов, Марія Поліцеймако, Михайло Векслер.