Укр
21 . 03 . 2017
3 поради як створити відеорезюме
Зацікавився програмою стажування «Ближче до ТБ»? Зверни увагу, що обов’язкова умова участі у відборі — наявність відеорезюме та супроводжувального листа у заповненій заявці.
Напевно, ти багато чув про covering letter, то ж проблем з його написанням не буде. А от відео резюме може викликати побоювання.
Насправді, це чудовий спосіб показати потенційному роботодавцю себе, поділитися думками та ідеями та виділитися з-поміж інших.
Відеорезюме — відео ролик тривалістю до 3х хвилин, що містить інформацію про навички, досвід, інтереси та переконання кандидата та відповідає на запитання, чому саме він є найкращим кандидатом на вакансію.
Відеорезюме дає можливість доповнити стандартне резюме емоціями та показати особистість кандидата, а не лише його освіту та досвід. Проте, щоб показати себе якнайкращим чином, необхідно дотримуватися 3х простих правил:
1. Відеорезюме має бути коротким, але інформативним. Не створюй резюме просто так, в нікуди. Воно має відповідати конкретній посаді в конкретній компанії. Не витрачай марно чужий час, тривалість — від 1ї до 3х хвилин. Відеорезюме повинно розкривати і показувати тебе. Розкажи, що ти можеш зробити для роботодавця, чому йому варто найняти саме тебе.
2. Додай креативу. Не бійся творчого підходу, додай трохи гумору. Будь креативним, але професійним. Не відходь занадто далеко від робочої манери поведінки.
3. Впевнися, що резюме є цікавим. Не впусти можливість зробити твоє резюме вірусним. Малоймовірно, що твоє відеорезюме стане інтернет-сенсацією, але воно точно не має бути нудним.
В Інтернеті є багато прикладів цікавих відеорезюме, саме вони можуть стати твоїм натхненням та прикладом.
Ми шукаємо тих, хто готовий прийняти виклик і приєднатися до нашої дружньої команди професіоналів. Тож зверни увагу, що заявки без відеорезюме розглядатися не будуть.