Укр
22 . 03 . 2017
Міжнародний день людей із Синдромом Дауна в офісі 1+1 медіа
21 березня, у світі відзначають Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Ця дата є символічною, адже "сонячні люди" мають додаткову третю хромосому у 21-й парі. У світі виник флешмоб “LOTS OF SOCKS”, в рамках якого всі охочі надягають різні чи просто кольорові шкарпетки, аби на день відчути себе трохи особливим.
Діти з синдромом Дауна, як і всі, у дитинстві мріють стати пожежниками, лікарями, журналістами чи перукарями.
Кожен із нас може допомогти їм наблизитись до своєї бажаної професії. Ми ж запросили діток до офісу 1+1 медіа і показали їм, як працює телебачення. Вони мали змогу спробувати себе в ролі журналістів, ведучих та операторів та навіть дали перше в своєму житті інтерв’ю нашим кореспондентам. Провівши час з дітками сонця, ти заряджаєшся від них позитивом та теплою, якими вони радо діляться з оточуючими.
Як часто ви можете купити шкарпетки у генерального директора 1+1 медіа? А якщо уявити, що 15 ТОП-менеджерів протягом 5-ти годин продають шкарпетки, підтримуючи всесвітній флешмоб? Саме так розпочався ранок у нашій компанії 21 березня.
Більшість наших колег не змогли пройти повз благодійну крамничку на першому поверсі головного офісу. Коли різнокольорові шкарпетки закінчились, то у продаж пішли цукерки, яблука, печиво і навіть поцілунки Руслана Сенічкіна, ведучого програми «Сніданок з 1+1» :)
Спільними зусиллями вдалося зібрати 34 475 гривень. Ці кошти були направлені благодійній організації «Даун Синдром» на розвиток дітей.