Світлана Павелецька

PR директор 1+1 медіа

Світлана – PR-фахівець із більш ніж 10-тирічним досвідом роботи в компаніях і агентствах. Володіє глибокими знаннями у сфері репутаційного менеджменту від репутаційного аудиту до розробки й реалізації комунікаційної стратегії, кризового менеджменту. Окрім того, Світлана – куратор проекту #КнигоЛав з боку 1+1 медіа.
В 2012 році отримала нагороду PRAVDA AWARD, як кращій PR- професіонал віком до 35 років, що працює в корпоративному сегменті.

Дана Павличко

Власник і директор видавництва «Основи»

Магістр державного управління (King's College London). Є членом Українського Національного Комітету з відбору студентів в United World College.

Семен Горов

Український режисер

Семен запровадив в Україні зйомку новорічних мюзиклів. Під його егідою вийшли «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Попелюшка» та інші. Арсенал його робіт налічує понад 300 кліпів для багатьох відомих українських та зарубіжних виконавців. Також був режисером Київського театру російської драми ім. Лесі Українки, Театру Драми та Комедії на Лівому березі та Театру «Браво». Виступив режисером-постановником програми «Зірка+Зірка», а також режисером комедійного серіалу «Останній москаль» на каналі 1+1 та інших.

Іванна Найда

Генеральний продюсер телеканалу ПЛЮСПЛЮС

Іванна Найда обіймає посаду генерального продюсера телеканалу ПЛЮСПЛЮС – найбільш рейтингового дитячого телеканалу України. Журналістську кар’єру розпочала у 1996 році, працювала на центральних телеканалах та у свій час започаткувала авторські програми «Шоу Іванни Найди» (Новий Канал) та «Обличчя країни» (СТБ).
В 2011 році отримала звання заслуженого журналіста України.

Марина Гуменюк

Дитячий психолог. Психолог проекту «Голос. Діти»

Гуменюк Марина – практикуючий психолог, психотерапевт. Викладач нейропсихології та медичної психології в НМУ ім О.О Богомольця. Автор і ведуча тренінгів для дітей та батьків. Психолог-експерт в різних телепередачах і талант-шоу, серед яких «Голос. Діти» та «Маленькі Гіганти».

Катерина Бабкіна

Українська письменниця

Українська письменниця, журналіст, сценарист. Авторка збірок віршів, прози та дитячих повістей, зокрема «Шапочка і кит», за допомогою котрої читачі зараз разом збирають мільйон гривень для благочинного фонду Таблеточки.
Катерина є співавтором digital-проекту #bookchallenge_ua, спрямованого на підвищення рівня читання в Україні, найменш читаючій нації Європи.

Зіркові діти

Спеціальна категорія журі

Спеціальна категорія журі – зіркові діти: це учасники проекту «Маленькі гіганти», діти ведучих 1+1 та дітки успішних українців. Дитяче журі у першу чергу буде оцінювати життєздатність ідей користувачів, адже вони є тими споживачами, на яких націлений пітчинг: наскільки герої актуальні, чи саме їх чекає вся Україна. Також, окремі ідеї та герої учасників пітчінгу будуть піддані краш-тесту: представники дитячого журі детально розберуть кожну з ідей та спробують наштовхнути учасників на нові цікаві варіанти доопрацювання цих літературних персонажів.

Пітчинг «КнигоЛав» — це твій шанс
створити героя, якого полюбить вся україна!