Інші учасники

Малюк Моллі

223
Karlina Iryna
Автор:
Karlina Iryna
Голоси:
92
Бали журі:
31
Ранг:
0.00
Малюк Моллі - пухнасте звірятко, візуальний образ якого відтворила художник-початківець Юлія Андрієць. Хоче стати найкращим другом кожній дитині і помічником кожному дорослому.
Перша історія, з якою вже вийшла книга у 2014 році, знайомить дитину з малюком, який живе у лісі і мріє побачити, і обійняти сонечко. На шляху до своєї мрії його зустрічають персонажі, які занадто зайняті у своєму житті, щоб у них був час зупинитися і помріяти про щось, або, яким і так добре, навіщо щось міняти, або яким, хотілося б здійснити свою мрію, але вже пізно і час не повернеш. Та й Моллі часом долають сумніви: «А чи вийде в мене? Може всі навколо говорять правду і я ніколи не зможу обійняти сонечко?». Ми, дорослі, як ніхто знаємо, як важливо йти до своєї мрії, як іноді буває важко та нестерпно, але хай що трапляється на нашому шляху, не можна зупинятися… Малюк Моллі це також знає й хоче допомогти маленьким діткам та їхнім батькам ніколи про це не забувати!
В другій історії, яку я прикріпила, Малюк Моллі та його друзі хочуть нагадати про те, що кожен із нас - особистість, єдина й неповторна, що не потрібно намагатися бути на когось схожим чи порівнювати себе з кимось. Необхідно просто розвивати свої найкращі якості й ставати краще з кожним днем! З цією історією через декілька місяців вийде друга книжка, одну ілюстрацію до неї, я також прикріпила.
В планах дуже багато книжок, мультфільм та багато іншого

Пітчинг «КнигоЛав» — це твій шанс
створити героя, якого полюбить вся україна!