Інші учасники

Хроніки звичайної Надзвичайної людини

Rodika I.
Автор:
Rodika I.
Тимур разом зі своїми батьками, двома сестрами та вередливим молодшим братом живе в місті Київ.
Хлопчику добре відомо що він всиновлений, але будучи впевненим у любові своєї сім*ї він не ніколи не переймався цим. Ніколи. До того «особливого» дня, за збігом обставин (та чи було це збігом взагалі?), Тимур що втік з доми, провалюється у люк.
Пролетівши, здавалось, не менше цілої вічності, хлопчик опиняється в зовсім іншому світі. Як потім виявляється в Королівстві «Кольорових». З цього моменту його життя набирає зовсім інших обертів, події замінюють одна одну, з ледь осяжною швидкістю. Знайомство з останніми вцілілими мешканцями королівства: феями Матильдою та її братом Теодором, ельфом Фредеріко, лісною німфою Олівією, велетнем Бігі, та гарпією Еллою. Що розповідають про лихо яке наклало на них злий чудовисько Тифон, королівство опинилось під шаром криги, а всі мешканці перетворились на крижаних скульптур.
Зовсім скоро друзям відкривається приголомшлива таємницю: що втраченим принцом королівства «Кольорових» є ніхто інший як Тимур, якого заради його власної безпеки сховали у світі людей, в Україні, в місті Київ.
Неочікувано перед друзями постає можливість повернути королівство до життя. Чи погодиться маленький Тимур пройти «Ліс над горами» «Непройдені болота» «Русалкове озеро» «Мертвий ліс» що кишать смертельними небезпеками, щоб дійти до вулкана «Бруло», де Тифон утримує короля Віктора ІІІ і його королеву Софію? Чи ризикне хлопчик?

Пітчинг «КнигоЛав» — це твій шанс
створити героя, якого полюбить вся україна!