Кар’єра у групі 1+1 медіа

робота, яку бачать усі

1+1 медіа – один з найбільших медіа-холдингів України, де працюють лише найкращі фахівці. Саме тому ми проводимо ретельний добір співробітників, які приєднуються до нашої команди. Адже у нас працюють лише найкращі.

Приєднуйся до команди 1+1 медіа

Ми завжди раді вітати у команді 1+1 медіа талановитих людей! ми шукаємо захоплених своєю справою професіоналів як творчих, так і технічних спеціальностей. 

Якщо ви цілеспрямовані та працьовиті, у вас є досвід роботи на телебаченні або ви бажаєте його отримати – запрошуємо до нас! Надсилайте резюме, навіть якщо зараз немає цікавої вам вакансії. Обов'язково вкажіть назву посади, на яку ви претендуєте.

Якщо ви студент ВИШу без досвіду або з мінімальним довідом роботи, та все ж бажаєте розпочати успішну медіа-кар’єру - приєднуйтесь до програми стажування в групі компаній «1+1 медіа».

Чим ми пишаємося та за що нас цінують співробітники

Соціальна відповідальність:

 • Перед глядачами – ми пропонуємо глядачеві лише якісний контент та перевірену інформацію. Група 1+1 медіа займає одну з лідируючих позицій на українському медіа-ринку.
 • Перед співробітниками – працівники 1+1 медіа можуть бути впевнені у забезпеченні усіх обов’язкових соціальних гарантій, передбачених законом, а також отриманні додаткової підтримки у вигляді медичного страхування та інших пільг.
 • Турбота про довкілля – у головному офісі групи запроваджується масштабна екологічна програма, що із плином часу поширюватиметься на усіх співробітників. Ми прагнемо якісно вплинути на стан навколишнього середовища, адже нам не байдуже майбутнє наших нащадків.

Пакет компенсацій. Компанія пропонує:

 • Конкурентний рівень офіційної заробітної плати;
 • 28 календарних днів оплачуваної щорічної відпустки (що на 4 дні більше за обов’язковий мінімум, передбачений КЗпП), а також лікарняні за рахунок компанії та різноманітні пільги;
 • Ми піклуємося про здоров’я колег, тому співробітники забезпечені повним медичним страхуванням у відповідності до внутрішніх правил 1+1 медіа;
 • Компанія надає усі необхідні інструменти для виконання робочих обов’язків: комп’ютер, ліцензійне ПО та, у разі службової необхідності, – мобільний зв’язок;
 • Різноманітні пільги для співробітників дозволяють отримувати знижки у торгових мережах, спортивних клубах, квитки на різноманітні культурні заходи.

Безперервний розвиток та турбота про співробітників:

 • Робота відділу розвитку та навчання спрямована на постійне зростання професійних навичок та знань наших колег. Ми даємо можливості для професійного та особистого росту завдяки спеціальним програмам корпоративного університету. Регулярно співробітники відвідують навчальні заходи та конференції не лише в Україні, а й у Європі та США, слухають майстер-класи фахівців із України та зарубіжжя.
 • Ми прагнемо спростити усі робочі процеси для кожного працівника, тому запровадили внутрішній портал, на якому зберігається уся інформація про компанію, що необхідна для комфортної роботи.
 • Керівництво відкрите до розмови! Для покращення умов роботи у компанії, ведеться постійний діалог із співробітниками, адже керівництву важливо знати, що саме потрібно вдосконалити. Щороку відбувається опитування співробітників, у якому кожен з колег може запропонувати свої ідеї для розвитку компанії.

Співробітники групи 1+1 медіа ніколи не зупиняються на досягнутому, а ставлять перед собою амбіційні цілі, саме тому ми займаємо перші позиції на медіа-ринку.

А ти готовий приєднатися до молодої успішної команди
та разом досягати нових звершень?
Тоді твою роботу побачать усі!