Про групу

Група 1+1 медіа — один з найбільших медіа-холдингів України. Бачення групи — ми прагнемо стати найкращою українською медійною компанією з європейськими цінностями та створювати контент, який змінює уявлення людей про світ та про себе.

Наші корпоративні цінності:

СМІЛИВІСТЬ. ЧЕСНІСТЬ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
ВІДКРИТІСТЬ. ПОВАГА ТА ЛЮБОВ

Мовлення

До складу 1+1 медіа входить 7 телеканалів — «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді». Кожен з каналiв медiа-групи займає певну нiшу та орієнтований на власну аудиторiю глядачiв.

Супутнi бiзнеси

Ще однією складовою групи є інформаційно-новинні площадки ТСН.ua, УНІАН,  Главред.info та міжнародний ресурс Ukraine Today, які входять до числа найбільш відвідуваних порталів. Інтернет-сайти Телекритика та Дуся пропонують найсвіжіші новини із світу вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу.

Виробництво контенту

Структура групи включає виробничий департамент 1+1 продакшн, який відповідає за створення власних та адаптацію міжнародних форматів різноманітних жанрів для телеканалів групи: реаліті- і дейтінг-шоу, талант-шоу, сценарне реаліті, серіали, сіткоми, документальні та спортивні програми, авторські програми, інформаційне мовлення та інше.

Генеральний директор 1+1 медіа

Олександр Ткаченко обіймає посаду генерального директора в 1+1 медіа із серпня 2008 року.