Телеканал ПЛЮСПЛЮС

ПЛЮСПЛЮС – анімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку.

ПЛЮСПЛЮС – це продукти власного виробництва, найкраще зі світової анімації, улюблені Disney, Nickelodeon, а також розвиваючі та пізнавальні програми.

З моменту запуску телеканалу, 4 серпня 2012 року, ПЛЮСПЛЮС двічі ставав лауреатом премії Телетріумф, отримав премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за програму власного виробництва «Це наше і це твоє» та двічі став рекордсменом Книги рекордів України.

За показниками телеперегляду з 2015 року ПЛЮСПЛЮС – абсолютний лідер для дітей серед усіх каналів України.

Канал славиться проектами власного виробництва соціального забарвлення, серед яких: «Казка з татом», «Це наше і це твоє», «Корисні підказки», «Додай любові» та інші.

Програма «Казка з татом» створювалася за рекомендаціями відомого психолога Світлани Ройз. Окрім захоплюючих пригод улюблених героїв зі світу ПЛЮСПЛЮС, у кожній серії у простій мультиплікаційній формі відтворюються ситуації, що можуть створювати певні психологічні блоки у дитини й хвилювати надалі протягом дорослого життя. У рамках проекту видаються книжки «Казка на ніч».

Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді  про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ.

У рамках проекту спільно з Міністерством освіти і науки України у 2015-2016 навчальному році було проведено конкурс серед учнів 2-4 класів українських шкіл, за умовами якого теми для наступних серій мультсеріалу могли запропонувати самі школярі. За ідеями переможців проекту створено нову серію мультсеріалу і проведено виставку дитячих малюнків у Мистецькому Арсеналі. 1 вересня 2016  для учнів 2-4 класів буде проведено тематичний урок з використання матеріалів проекту «Це наше і це твоє».

Окрім того, у рамках проекту видано книгу-гру у 3-D форматі та серію зошитів.

У процесі виробництва знаходяться серія іграшок і гра, що створюються  у стилі персонажів телеканалу та присвячені пригодам героїв у світі ПЛЮСПЛЮС.

 Генеральний продюсер каналу – Іванна Найда.