Ukraine Today

Ukraine Today — перший український мультиплатформний проект, що веде цілодобове інформаційне мовлення англійською мовою. Мета проекту — стати голосом Нової Європи. Тієї Європи, громадяни якої захищають європейські цінності власним життям. Для міжнародної спільноти це можливість мати об’єктивну та оперативну інформаційну картину з України, пострадянських країн та Східної Європи.

Сайт Ukraine Today був запущений 10 жовтня 2014 році, за кілька місяців до цього до запуску, ми завоювали популярність, відкривши сторінки в соціальних мережах (Facebook, Twitter, YouTube). Ресурс також доступний через мобільні для iOS та Android.

Наша місія 

ІНФОРМУВАТИ: Ми прагнемо стати впливовим міжнародним джерелом інформації для новин та подій, що відбуваються в Східній Європі, робота будується на принципах свободи слова та інформації.

ОБ'ЄДНУВАТИ: Ми створюємо міжнародний інформаційний ресурс з метою консолідації зусиль провідних регіональних ресурсів; ставши голосом нової Європи. Будь-хто розділяти наші цінності і принципи, а також  може підтримувати і співпрацювати з нами.

ВПЛИВАТИ: Ми будуємо міжнародні інформаційні мости з надією на просування міжнародного спілкування, взаєморозуміння і миру.

Офіційні сторінки Ukraine Today:
www.uatoday.tv
YouTube - https://www.youtube.com/ UT
Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv 
Twitter- https://twitter.com/uatodaytv
PlayMarket
AppStore