УНІАН

Перше недержавне незалежне інформаційне агентство України, засноване 1993-го року. Протягом першого десятиліття незалежності, під час становлення української державності, УНІАН був єдиним джерелом об’єктивної інформації про події та новини в Україні для вітчизняних та закордонних ЗМІ. Сьогодні УНІАН – одна з провідних медіа-компаній України.

Під брендом УНІАН функціонують різноманітні напрямки медіа-бізнесу:

  • служба суспільно-політичних новин;
  • служба економічних новин;
  • веб-сайт www.unian.ua;
  • моніторинг ЗМІ;
  • прес-центр;

Агентство щоденно продукує понад 300 новин із політичного та економічного життя України та її сусідів, що розповсюджуються серед передплатників (ЗМІ, дипломатичні представництва, банки та компанії, експертні групи, державні установи, рейтингові агенції та інвестиційні фонди) українською, російською та англійською мовами.

З моменту свого запуску веб-сайт UNIAN.net традиційно є одним з лідерів інформаційного простору України серед цифрових ЗМІ.

Окрім виробництва та розповсюдження новин, УНІАН є найпопулярнішим фотосервісом України, постачаючи ілюстраціями найважливіших подій у житті держави вітчизняні та закордонні ЗМІ.

Моніторинг УНІАН – авторитетний і популярний інструмент для вивчення ефективності піар- та рекламних кампаній в Україні, популярності брендів та контент-аналізу мас-медіа, визнаний ефективним та якісним засобом оцінки медіа ефективності просування бізнесу відомими міжнародними корпораціями.

Важливою складовою УНІАН є його прес-центр. Прес-центр розташований в самому центрі Києва і є найпопулярнішим майданчиком для спілкування із пресою для політиків, громадських організацій, представників українського та закордонного бізнесу.