Повага до авторських прав

Група «1+1 медіа» є одним з найбільших в Україні виробників і правовласників контенту. Тому питання, пов'язані з авторськими правами актуальні для нас, як з точки зору захисту власних, так і з точки зору дотримання чужих авторських прав.

Саме тому, одним із стратегічних напрямків КСВ «1+1 медіа» є робота, спрямована на розвиток правової культури співробітників, виховання поваги до праці автора та дотримання його прав.

 

У рамках напрямку КСВ «Повага авторських прав» у групі реалізується курс семінарів з використання об'єктів інтелектуальної власності. Семінари спрямовані на підвищення рівня правової свідомості співробітників, а також на висвітлення шляхів захисту власних творів. Курс розроблений і читається главою юридичного департаменту «1+1 медіа» Тетяною Смирновою - автором курсів «Інформаційне  право» і «Правове регулювання у сфері інформаційних технологій» Національного університету «Києво-Могилянська Академія».


Також, у співробітників компанії є можливість отримання оперативної консультації від провідних фахівців юридичного департаменту «1+1 медіа» по конкретним випадкам використання об'єктів інтелектуальної власності.

 

У 2013 році «1+1 медіа» спільно з іншими українськими медіагрупами ініціювала національну програму «Чисте небо», спрямовану на захист прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет.

Тетяна Смирнова, глава юридичного департаменту «1+1 медіа»:

«Ми переконані, що правова культура починається з культури кожної людини. Як виробники контенту ми розуміємо цінність інтелектуальної праці та віримо, що наші зусилля в цьому напрямку будуть сприяти його легалізації.

Телевізійний бізнес працює 24/7. У такому режимі деякі моменти можуть здаватися незначними. Це стосується і виробництва власного контенту. При його створенні не завжди є час на отримання дозволів від кінцевого правовласника. Програма «Повага авторських прав» спрямована на роботу зі співробітниками, задіяними у виробництві аудіовізуального контенту. Підвищення їх правової культури, а також пошук можливостей для зменшення фактів порушень прав інтелектуальної власності».