HealthyLifeStyle

Окремим напрямком корпоративної соціальної відповідальності «1+1 медіа»  виділена турбота про здоров’я та відпочинок співробітників, а також пропаганда здорового способу життя серед наших співробітників та інших стейкхолдерів, що отримала назву – HealthyLifeStyle.

Здоров’я та відпочинок співробітників розглядається в якості пріоритетного напрямку КСВ групи в галузі управління персоналом. Яскравим прикладом реалізації спільного спортивного дозвілля служить створена в групі футбольна команда 1+1. Систематичні тренування та участь у турнірах покращує не тільки фізичний стан гравців, а й позитивно впливає на формування згуртованості й командного духу, а також сприятливої атмосфери в колективі.

До числа заходів, спрямованих на турботу про здоров’я персоналу, можна віднести комплексне медичне страхування, а також можливість пільгового страхування близьких родичів співробітника. Програма медичного страхування спрямована на всі категорії штатних співробітників і діє на постійній основі з 2011 року. Додатково, група надає можливість пільгового придбання абонементів у спортивні клуби, де співробітники групи можуть відвідувати басейн, тренажерні та фітнес зали.

У головному офісі «1+1 медіа»  два рази на тиждень відкрито зал йоги. У холодну пору року співробітники компанії мають можливість насолодитися зимовими видами спорту в курортному місті Буковель.

Програма соціальної відповідальності HealthyLifeStyle базується на популяризації основних принципів, виконання яких необхідне, щоб зберігати здоров'я і життєрадісний настрій. Адже, як правило, саме слідування простим рекомендаціям запобігає важким захворюванням і дарує гарне самопочуття. Правильно харчуватися, більше рухатися, відмовитися від шкідливих звичок, достатньо спати - виконувати ці правила не так вже й складно. Потрібна лише здорова звичка, для вироблення якої, як довели вчені, знадобиться не більше місяця. Головне - робити це з задоволенням. «1+1 медіа» прагне допомогти своїм співробітникам вести здоровий спосіб життя

Щоб актуалізувати питання здорового харчування серед співробітників, у рамках програми створено і ведеться рубрика в щотижневому корпоративному дайджесті. У рубриці містяться поради провідних фітнес тренерів України - Наталії та Сергія Корнієнків, які є зовнішніми експертами програми. Однак HealthyLifeStyle покликана не тільки інформувати, а й залучати співробітників до дій,  присвячених питанням здорового способу життя.

Літня вітамінізація

З 16 до 29 липня в компанії пройшли тижні під заголовком «Зарядись вітамінами». Відомо, що міцність імунної системи людини взимку визначається річною вітамінізацією. Тому було проведено конкурс, покликаний стимулювати співробітників споживати більше фруктів, овочів і ягід влітку. Всім працівникам було запропоновано приготувати власний вітамінний коктейль і вибрати голосуванням трьох переможців, які отримали корисні та цінні призи. А експерти програми HealthyLifeStyle, керуючись своїми знаннями і досвідом, обрали найкращий коктейль з точки зору гармонійності поєднання інгредієнтів.

У рамках тижнів вітамінізації також пройшла акція, у ході якої всіх співробітників з самого ранку пригощали нектаринами. Адже позитивна атмосфера в офісі також сприяє хорошому самопочуттю!


Профілактика раку молочної залози

 У всьому світі останні роки, а особливо в державах з високим рівнем соціально-економічного розвитку, збільшується кількість жінок, які страждають від захворювань молочної залози. «1+1 медіа» піклується про здоров'я і хороше самопочуття своїх співробітників, а також розуміє, наскільки актуальне сьогодні питання моніторингу жіночого здоров'я. Саме тому 17 жовтня до всеукраїнського дня боротьби проти захворювання на рак молочної залози «1+1 медіа» спільно з ГМ «Міжнародний Клуб Лікарів і фармацевтів» і Фармацевтичною компанією «Рош», провели безкоштовний огляд та консультацію мамолога.

За підсумком, 72 представниці прекрасної статі пройшли УЗД обстеження, мамографію та отримали професійну консультацію.

Здорове харчування

Збалансований раціон є основною/важливою умовою довголіття, збереження здоров'я, працездатності та бадьорості. Харчування лежить в основі всіх процесів життєдіяльності - це один з головних постійно діючих факторів зовнішнього середовища, який робить суттєвий вплив на стан організму і світовідчуття людини. Правильне харчування значно підвищує шанс прожити довше та яскравіше. Тому збалансований раціон є невід'ємною частиною способу життя сучасної людини, яка дбає про свою фізичну форму та самопочуття.

Саме тому у «1+1 медіа» започаткувала програму з популяризації ідей здорового харчування серед співробітників. Партнери програми – провідні дієтологи України Наталія Самойленко та Оксана Скіталінська. В межах партнерства заплановано проведення ряду семінарів зі здорового харчування та розробку рекомендацій, що враховують специфіку роботи в нашому телецентрі. Нашим співробітникам також надана можливість отримувати якісні та безкоштовні консультації з дієтології. 

Під час семінарів учасники отримають професійну консультацію щодо організації власного раціону та корекції фігури за допомогою простих вправ.