Персонал

1+1 медіа – команда, що вирішує надзавдання

Саме тому одним з найбільш пріоритетних напрямків соціальної відповідальності групи є проекти, пов’язані з покращенням умов праці й розвитком співробітників. Соціальну відповідальність у сфері управління персоналом умовно можна розділити на два основні напрямки – умови праці та розвиток персоналу.

Умови праці

Специфіка медійного бізнесу посилює відповідальне ставлення до організації сприятливих умов праці для наших співробітників.

Телевізійний бізнес працює 24/7, тому для нашої компанії дистанційна робота це не розкіш, а робоча необхідність. Журналісти роблять репортажі по всьому світу, проекти знімаються в різних країнах. Робота в офісі або дистанційно – для багатьох наших співробітників немає ніякої різниці.

Але найголовніше для нас – це результат роботи й доступність співробітника в той час, коли компанії це необхідно.

Враховуючи, що робота займає більшу частину часу, компанія прагне максимально покращити умови праці та можливості комфортного відпочинку в робочий час.

З цією метою в групі значна увага приділяється організації робочих місць. Уже зараз близько 80% співробітників забезпечені сучасними офісними меблями, зокрема стільцями з ортопедичним ефектом.

Кожен поверх головного офісу обладнаний кухнями з усім необхідним обладнанням і посудом. Незабаром очікується відкриття власної їдальні. На кожному поверсі також передбачені зони відпочинку.


Розвиток персоналу

Не менш важливою складовою соціальної відповідальності щодо персоналу є підвищення його професійного рівня. У компанії проводяться семінари, тренінги та майстер-класи, як із залученням власних фахівців, так і національних і міжнародних експертів у галузі кіно й телебачення, менеджменту тощо.

 

Пріоритетним напрямком групи в галузі сприяння професійному розвитку є запуск програми для студентів і випускників українських ВНЗ, що передбачає проведення професійних конкурсів, творчих майстерень і програм стажування.