Укр
Кейтеринг «Ефір»
Наша компанія займається організацією виїзних банкетів, фуршетів, весіль, кава- брейків, барбекю, коктейлів та інших заходів на найвищому, професійному рівні.
Також ми надаємо послуги з доставки комплексних обідів в офіси, допомагаємо в організації поставок харчування в офісні центри.
Ми працюємо з найпопулярнішими кухнями світу: українською, європейською, італійською, японською, індійською, латиноамериканською та скандинавською. Крім цього, пропонуємо страви авторської та стилізованої кухонь. Будь-які заходи ми робимо під ваш бюджет. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Замовивши у нас кейтеринг, ви отримаєте відмінний сервіс, вишукані ресторанні страви, своєчасну доставку і приємне спілкування з професійними кадрами нашої компанії. Наші співробітники створять всі умови для повноцінного відпочинку.
У нас можна замовити все, що для цього потрібно: ресторанні страви, коктейлі, столові прибори, відповідні меблі. Наш професійний підхід до організації та обслуговування виїзних заходів залишить у вас лише найкращі спогади.

Контактна інформація

  • +38 (044) 490-01-01 (вн. номер 31-76)
  • +38 (067) 209-24-22
  • +38 (050) 382-59-35
  • l.maidaniuk@1plus1.tv