Укр
Департамент новин
Департамент відповідає за створення інформаційно-аналітичних проектів телеканалів Групи 1+1 медіа. До складу департаменту входить Телевізійна Служба Новин (ТСН), однойменний сайт, програма ТСН.Тиждень, новини Спецкор на телеканалі 2+2, ток-шоу Право на владу.

ТСН

1 січня 2017 року Телевізійна служба новин відсвяткувала свій 20-тий ювілей в ефірі телеканалу 1+1. За цей час ТСН стала найавторитетнішою програмою новин на українському телебаченні. Темами для сюжетів ТСН стають події, що викликають резонанс у найширшої аудиторії. Слоган програми — «ТСН вражає».
Програма виходить щодня в прямому ефірі. По буднях до 8 випусків ТСН, залежно від дня тижня, у суботу і неділю — по одному. Основним випуском ТСН є вечірній, початок якого о 19:30. Ведучі основного випуску — Лідія Таран і Наталія Мосейчук. Ведучі ТСН.Ранок — Марічка Падалко і Святослав Гринчук. Ведуча випуску ТСН о 16:45 — Соломія Вітвіцька. Ведуча ТСН.Ніч — Юлія Бориско.
ТСН – найпопулярніша програма новин на українському телебаченні. Починаючи з 2010 року основний випуск новин ТСН о 19:30 є лідером серед праймових новин за аудиторією 18-54 (вся Україна) з великою різницею випереджаючи конкурентів. У грудні 2012 року програма встановила абсолютний рекорд, здобувши частку аудиторії 33.7%.

ТСН.Тиждень

ТСН. Тиждень — інформаційно-аналітична програма, виходить щонеділі о 19:30. Ведуча — Алла Мазур. В кожному випуску ТСН. Тиждень журналісти програми готують матеріали про події, які сталися в країні та світі, а також роблять глибинний аналіз найбільш актуальних суспільно-політичних тем.
ТСН. Тиждень - найавторитетніша інформаційно-аналітична програма, яка має багатомільйонну аудиторію телеглядачів. З 2010 року ТСН. Тиждень займає лідируючу позицію серед недільних підсумкових новин українського телебачення, а частка перегляду програми досягала 27,5 %.

ТСН.ua

ТСН.ua — новинний сайт № 1 в українському інтернеті. Щомісяця близько 3.5 мільйонів унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. Понад 40% з них роблять це з мобільних пристроїв.
ТСН.ua віддають перевагу у соціальних мережах. Зокрема в мережі Facebook на сайт підписано понад 650 тисяч користувачів, в мережі ВКонтакт – понад півтора мільйони, а в Twitter майже мільйон.
24 години на добу і 7 днів на тиждень стежить за життям України та світу, публікує найважливіші та найцікавіші українські та світові новини, а також новини науки та ІТ, культури, економіки, політики та спорту. Для читачів сайт регулярно готує унікальні спецпроекти, збираючи найцікавіші матеріали на найбільш актуальні теми.
ТСН.ua тісно співпрацює з телеканалом 1+1 та пропонує перегляд на сайті прямих трансляцій інформаційних проектів телеканалу, спортивних подій та різноманітних шоу. Основні випуски новин ТСН о 19:30 і ТСН.Тиждеть транслюються на сайті жестовою мовою.

Спецкор

Спецкор — інформаційна програма, в якій телеглядачі каналу 2+2 мають змогу дізнатись про всі найважливіші події, перш за все - зі Сходу країни. Спецкор – єдиний проект на українському телебаченні, в якому ведучі також є выйськовими кореспондентами.
Руслан Ярмолюк та Олександр Моторний - високопрофесійні кореспонденти, які мають великий досвід висвітлення збройних конфліктів в багатьох гарячих точках світу – Грузія, Узбекистан, Пакистан, Ірак та інші. З початком проведення антитерористичної операції на Донбасі ведучі Спецкору по черзі виїжджають в зону бойових дій, аби підготувати для телеглядачів каналу актуальну інформацію про перебіг збройного конфлікту з передової.
Програма Спецкор виходить щодня о 18:30 на каналі 2+2.

Право на владу

Право на владу - суспільно-політичне ток-шоу телеканалу 1+1, в рамках якого запрошені в студію політики, керівники відомств та експерти, в прямому ефірі обговорюють найбільш актуальні теми тижня і відповідають на незручні запитання ведучих і телеглядачів.
«Право на владу» виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00. Ведучі ток-шоу - Наталія Мосейчук та Сергій Іванов.