Укр
Вища Школа Media & Production
Вища Школа Media & Production – це освітній проект компанії 1+1 медіа, головною метою якого є забезпечити в Україні якісну медіаосвіту світового рівня. Проект було засновано 20 вересня 2013 року.
Вже 3 роки поспіль ми ділимося унікальними знаннями наших практиків та випустили понад 400 студентів. Більшість з них стали частиною команди найкращих та працюють у 1+1 медіа та на проектах 1+1 Продакшн, а інші стали частиною кадрового резерву 1+1 медіа.
У 2016 році Вища Школа отримала одне з призових місць престижної премії "HR-бренд 2016" в категорії "Україна", в якій боролися найбільша кількість учасників.
Тренери Вищої Школи – це #команданайкращих, ті хто #вражає, створює найкрутіші та найретинговіші проекти в Україні. Це експерти телеканалів групи 1+1 медіа, 1+1 Продакшн та ТСН, які мають унікальні знання та діляться своїм досвідом в сфері телевиробництва, сучасної журналістики та медіаменеджменту.
На сьогоднішній день у Вищій Школі Media & Production є 6 напрямків навчання: Телевиробницво, Медіаменеджмент, Журналістика та новини, Ведучі программ та розважальних шоу, Нові медіа, Дитяча медіа школа.
Вища Школа Media & Production пропонує курси та тренінги як для новачків, які лише мріють про кар’єру на ТБ, так і для кваліфікованих практиків, які прагнуть вдосконалювати свої навички. Також Вища Школа проводить профільні майстер-класи та семінари для професіоналів телеіндустрії та нових медіа від визнаних іноземних спеціалістів.
Для студентів Вища Школа Media & Production – це навчання у провідних спеціалістів медіа-ринку, можливість на власні очі побачити, як робиться телебачення тут і зараз – 1+1 медіа надає для цього свої виробничі потужності. Сучасна студія прямого ефіру з системою VizRT, павільйони найбільших телешоу країни та ньюз-рум ТСН станють доступними для тих, хто готовий опанувати найнеспокійніші професії в світі.
Вища Школа Media & Production – це сміливість зростати!