Укр
Управління спортивних проектів
Управління спортивних проектів готує і здійснює прямі трансляції матчів найвищого дивізіону Чемпіонату України з футболу за участю найпопулярніших клубів – київського «Динамо», дніпропетровського «Дніпра», одеського «Чорноморця», луцької «Волині», львівських «Карпат» та луганської «Зорі».
Управління має великий досвід активної роботи з УЄФА та її відповідними телевізійними підрозділами, постійно використовує новітні технології та співпрацює з іноземними компаніями та міжнародними фахівцями. А досвід, набутий під час підготовки і здійснення показу поєдинків головного європейського клубного турніру – Ліги Чемпіонів, а також матчів Ліги Європи, дозволяє професіоналам Управління постійно проводити трансляції цих змагань з Білорусі, Казахстану, Грузії.
Завжди у центрі важливих подій і уваги глядачів – програма «Профутбол», яка сміливо і вдало поєднує професійну аналітику, погляди журналістів і шанувальників гри. Справжнє кредо «Профутболу» - ексклюзивність, а свідомий вибір його творців – справедливість оцінок. Щонеділі впродовж сезону: реальні голи, історії гравців, оригінальні сюжети, експертні думки і несподівані висновки – у флагманській програмі Управління спортивних проектів.
Управління презентує дуже популярний у сучасної телеаудиторії вид спорту – бокс. Трансляції наживо боїв за участі всесвітньо відомих професійних боксерів – один з пріоритетів Управління та найрейтинговіших продуктів каналу 2+2.
Ultimate Fighting Championship (UFC) – приклад того, як Управління реагує на свіжі ідеї розвитку спорту та інтересів глядачів. Неймовірний успіх атлетів і турнірів змішаних єдиноборств одразу помітили наші спортивні телепрофі – і найвідоміший бійцівській клуб світу тепер співпрацює з 1+1 медіа.
Створення фільмів та спеціальних документальних проектів – ще один напрямок роботи Управління. І це не лише допомагає появі в ефірі якісного продукту – питання, що підіймаються у фільмах і проектах, суттєво впливають на розвиток українського спорту зокрема і суспільства у цілому.