Укр
ТСН.ua
Сайт ТСН.ua був заснований 21 серпня 2008 року. За даними найбільш авторитетних вимірювачів аудиторії Уанету — компаній Gemius та InMind, сайт tsn.ua вже тривалий час займає лідируючу позицію на ринку інтернет-ЗМІ України.
ТСН.ua — новинний сайт № 1 в українському інтернеті. Щомісяця близько 3.5 мільйонів унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. Понад 40% з них роблять це з мобільних пристроїв.
ТСН.ua віддають перевагу у соціальних мережах Facebook, Twitter та ВКонтакті, та частіше ніж конкурентів дивляться в YouTube. Канал ТСН.ua на YouTube є найпопулярнішим каналом серед усіх українських ЗМІ:
 • Facebook:
  652 000 +
  користувачів
 • VKontakte:
  1 510 00
  користувачів
 • Twitter:
  900 000
  користувачів
 • Google+
  152 000
  користувачів
 • YouTube:
  327 000
  користувачів
24 години на добу і 7 днів на тиждень ТСН.ua стежить за життям України та світу, публікує найважливіші та найцікавіші українські та світові новини, а також новини науки та ІТ, культури, економіки, політики та спорту. Сайт висвітлює новини двома мовами — українською та російською.
ТСН.ua тісно співпрацює з телеканалом «1+1» та пропонує перегляд на сайті прямих трансляцій інформаційних проектів телеканалу, спортивних подій та різноманітних шоу. Основні випуски новин ТСН о 19:30 і ТСН.Тиждеть транслюються на сайті жестовою мовою. Виконують сурдопереклад викладач жестової мови для глухих дітей київської школи-інтернату Тетяна Радченко і перекладач жестової мови в театрі жесту і міміки Людмила Руденко.
Також ТСН.ua регулярно створює унікальні спецпроекти, збираючи найцікавіші матеріали на найбільш актуальні теми, що турбують Україну та світ.
Крім того, в рамках ТСН.ua працюють жіночий портал ЛЕДІ.ТСН, автомобільний портал АВТО.ТСН та спортивний ТСН.ПРОСПОРТ
На ТСН.ua функціонує соціальний проект Допомога — у тематичному розділі на сайті публікуються новини про дітей, які у зв’язку з серйозними проблемами зі здоров’ям потребують фінансової допомоги небайдужих людей. А восени 2016 року на сайті ТСН.ua відкрився новий розділ «Книжки», в якому представлені глави популярних прозових та поетичних творів усіх жанрів - історичні романи, наукпоп, фентезі, детективи тощо, навкололітературні інтерв'ю, розгорнуті рецензії. блоги відомих літературознавців та авторів бестселерів.