Укр
УНІАН
Перше недержавне незалежне інформаційне агентство України, засноване 1993-го року. Протягом першого десятиліття незалежності, під час становлення української державності, УНІАН був єдиним джерелом об’єктивної інформації про події та новини в Україні для вітчизняних та закордонних ЗМІ. Сьогодні УНІАН – одна з провідних медіакомпаній України.

Під брендом УНІАН функціонують різноманітні напрямки медіа-бізнесу:

  • Cлужба суспільно-політичних новин
  • Cлужба економічних новин
  • Веб-сайт www.unian.ua
  • Моніторинг ЗМІ
  • Прес-центр
Агентство щоденно продукує понад 300 новин із політичного та економічного життя України та її сусідів, що розповсюджуються серед передплатників (ЗМІ, дипломатичні представництва, банки та компанії, експертні групи, державні установи, рейтингові агенції та інвестиційні фонди) українською, російською та англійською мовами.
З моменту свого запуску веб-сайт UNIAN.net традиційно є одним з лідерів інформаційного простору України серед цифрових ЗМІ.
В травні 2016 року УНІАН оновив дизайн сайта та запустив погодний сервіс. УНІАН|Погода – синоптичний сервіс від УНІАН та партнерів Агентства, що забезпечують високу точність прогнозів погоди у більш ніж 30 тисячах локацій в Україні та понад 113 тисячах населених пунктів світу. Крім прогнозів, веб-сайт УНІАН|Погода пропонує читачам найсвіжіші новини про стихійні явища, погодні катаклізми та зміни клімату з усього світу.
Веб-сайт: pogoda.unian.net
Окрім виробництва та розповсюдження новин, УНІАН є найпопулярнішим фотосервісом України, постачаючи ілюстраціями найважливіших подій у житті держави вітчизняні та закордонні ЗМІ.
Моніторинг УНІАН – авторитетний і популярний інструмент для вивчення ефективності піар- та рекламних кампаній в Україні, популярності брендів та контент-аналізу мас-медіа, визнаний ефективним та якісним засобом оцінки медіа ефективності просування бізнесу відомими міжнародними корпораціями.
Важливою складовою УНІАН є його прес-центр. Прес-центр розташований в самому центрі Києва і є найпопулярнішим майданчиком для спілкування із пресою для політиків, громадських організацій, представників українського та закордонного бізнесу.