Укр
Телеканал 2+2
«2+2» – загальнонаціональний український телеканал, що пропонує глядачам якісну добірку інформаційних та суспільно-політичних проектів власного виробництва, розважальних програм, фільмів, серіалів, топових футбольних трансляцій, орієнтованих переважно на чоловічу аудиторію. Цільова аудиторія телеканалу «2+2» — чоловіки віком 18-54 років.
Про найгарячіші події в зоні АТО, про інші найбільш важливі питання розвитку країни, про реакцію світу на ситуацію в нашій державі глядачі «2+2» можуть довідатись з випусків новин програми «Спецкор», яка виходить в ефір у будні о 18:30. Ведучі «Спецкора» – Олександр Моторний, Руслан Ярмолюк – також є військовими кореспондентами «2+2». Вони щотижня змінюють один одного не лише в студії, а й на передовій.
Журналісти проекту розслідувань «Люстратор 7.62» не лише роблять резонансні викриття в ефірі програми, а й допомагають притягнути до відповідальності конкретних учасників злочинних схем. Назва програми дуже символічна, вона не лише говорить про необхідність очищення влади, а й підкреслює безкомпромісність «Люстратора» та його ведучого, учасника АТО Костянтина Лохвицького. «7.62» – непрості цифри: це один з найпопулярніших калібрів стрілецької зброї, зокрема, автомату Калашникова.
Програма журналістських розслідувань, в об’єктиві якої питання національної безпеки, корупції на всіх щаблях влади, свавілля великих бізнесменів, злочинного переплетіння інтересів правоохоронців і нечесних на руку ділків – це «Секретні матеріали», з якими глядачів знайомить ведуча Кароліна Ашіон.
Програма «ДжеДАІ» не лише оперативно інформує глядачів «2+2» про дорожні пригоди в Україні та світі, про законодавчі нововведення, а й надає консультації юристів у спірних питаннях ДТП і практичні поради щодо утримання авто та розважає глядача курйозами автомобільного життя. Щодня проект «ДжеДАІ» та його ведуча Яна Андреєва допомагають і пішоходам, і автовласникам почуватися впевнено та захищено на вітчизняних автошляхах.
Поруч із суспільно-політичними та інформаційними програмами, значне місце в ефірі «2+2» займають спортивні, пізнавальні та гумористичні проекти, вітчизняні та зарубіжні фільми і серіали, які дозволяють глядачам пережити яскраві емоції, позбутися стресу, відволіктися від щоденних проблем.
Футбольно-аналітичне ток-шоу «Профутбол» першим у вітчизняному телевізійному просторі підіб’є підсумки футбольного тижня, нагадає глядачам найгостріші моменти матчів, дозволить переглянути ексклюзивні матеріали з-за лаштунків спортивних майданчиків, долучитися до якісного аналізу футбольних подій, підкріпленого зваженими оцінками експертів. Щонеділі о 21:30 дискусію в прямому ефірі «Профутболу», разом з постійними ведучими Ігорем Цигаником та Олександрою Лободою, ведуть відомі футбольні експерти.
Шанувальникам спорту канал «2+2» пропонує також найцікавіші трансляції футбольних матчів Чемпіонату України і топових боксерських поєдинків, документальні спецпроекти, присвячені знаковим подіям та видатним особистостям вітчизняного спорту. Також у 2017 році 2+2 став офіційним транслятором найпопулярнішої у світі серії турнірів зі змішаних єдиноборств – UFC. На офіційному сайті телеканалу «2+2» глядачам доступні он-лайн-трансляції спортивних подій.
Тижневик "Помста природи" – документальний проект власного виробництва, що розповідає про природні катаклізми, що їх спричинила людина своєю гіперактивною техногенною діяльністю. У кожному випуску програми – рейтинг найбільш потужних і загадкових стихійних лих, які пам'ятає людство, історії героїв, котрим вдалося вижити після нищівних катастроф, результати шокуючих подій.
Наразі покриття каналу в містах із населенням понад 50 тисяч мешканців становить 82%, а по всій Україні — 81%. Середня частка (shr) перегляду телеканалу у 2016 році досягла 4,2% за добу та 4,5% у прайм-тайм (19:00-23:00) за аудиторією «Чоловіки 18-54 рр.» у містах із населенням понад 50 тис. мешканців.
Affinity-індекс «2+2» за цільовою аудиторією Ч18-54 значно перевищує цей показник для інших каналів групи 1+1 медіа і у 2016 році становить 142%.
81
Технічне покриття території України