Укр
Телеканал ТЕТ
ТЕТ, він як суміш кіношного Тоні Старка та бізнесмена Ілона Маска, має неперевершене почуття стилю і вважає, що до життя потрібно ставитися з гумором, інакше воно зведе вас з розуму. ТЕТ підсолодив реальне життя жартами і транслює його більш, ніж в 100 містах України. Канал має покриття — 92,4%. Мовлення: ефірне, супутникове, кабельне. Орієнтується ТЕТ на аудиторію землян віком 8-40, які переважно проживають на території України.
Вперше канал з’явився в столичному ефірі 24 січня 1992 року під назвою «Тет-а-Тет» і став єдиною альтернативою «солідному» державному телебаченню. У 2001 році отримав статус регіонального, а в 2003 став загальнонаціональним каналом. З 2009 року ТЕТ входить до складу групи 1+1 медіа. З квітня 2016 року Генеральним продюсером каналу є Вікторія Шульженко.
За результатами 2016 року ТЕТ посів 4 місце серед українських каналів, та неодноразово виходив на друге місце за добовою часткою. У ранковий час ТЕТ — стабільний лідер перегляду на українському телеринку. Середній показник за добу за цільовою аудиторію в 2016 році становив 7,3% - це рекордна річна частка за всю історію існування телеканалу. Щодня канал ТЕТ дивиться більше ніж 8,2 млн. українських глядачів.
ТЕТ знає, що втрачений день той, протягом якого ви жодного разу не засміялися, тому ефірна сітка каналу — це якісний розважальний контент, в основі якого програми власного виробництва: комедійні телесеріали «Віталька», «Одного разу під Полтавою», «Одного разу в Одесі», скетчком «Країна У», реаліті-шоу «Панянка-селянка» та «ЛавЛавCаr», шоу «ООН», а також прем’єри кращих закордонних серіалів. ТЕТ вірить, що змінити світ на краще легше за допомогою гумору, а не нудних моралізаторських лекцій. Адже в кожному жарті є лише частина жарту.
TЕТ надає доступ до найсмачнішого гумору цілодобово і не лише на телеекранах. Канал приділяє велику увагу своїй присутності в digital-просторі, що вже дозволило йому створити масштабну і лояльну інтернет-спільноту. Тому розвивати в собі почуття ТЕТ ви можете як перед екраном телевізора вдома, так і за ноутом в офісі, чи в транспорті, залипаючи у свій смартфон.
92.4