Укр
Іванна Найда
Генеральний продюсер телеканалів ПЛЮСПЛЮС та Бігуді
Іванна Найда обіймає посаду генерального продюсера телеканалу ПЛЮСПЛЮС з серпня 2012 року. В липні 2015 року також призначена генеральним продюсером каналу Бігуді.
Закінчила Київський технікум радіоелектронного приладобудування та Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.
Журналістську кар’єру Іванна розпочала в інформаційно-аналітичній програмі "Післямова" каналу 1+1, де працювала з 1996 року. Пiзнiше, у 1997 році, під керівництвом Олександра Ткаченко, брала участь у створенні щоденної служби новин ТСН каналу 1+1 на позиції кореспондента.
З 1998 року Iванна бере участь у проекті Олександра Ткаченка на телеканалі "Інтер" - "Обличчя світу". Серед її героїв: Президент Болгарiї Петер Стоянов i скрипалька Ванесса Мей, Майя Плисецька i мореплав Тур Хейєрдалл, Президент Грузiї Едуард Шеварднадзе та американський письменник-фантаст Рей Бредберi.
У червнi 1999 року глядачi побачили Iванну в новому амплуа - ведучої програми новин «Репортер» на Новому каналі. В 2003-2004 рр. на тому ж каналі, вона вела шоу «Життя прекрасне», а згодом авторську програму «Шоу Іванни Найди».
Восени 2004 року під час Помаранчевої революції знову вийшла в інформаційний ефір на «Новому каналі». Деякий час працювала на телеканалі «Сіті».
На початку 2007 року Іванна створила програму «Обличчя країни», яка мала формат - «один день із зіркою» і виходила на каналі СТБ. Героями її програми стали відомі українці: Богдан Ступка, Святослав Вакарчук, Ніна Матвієнко, Віталій Кличко, Олег Блохін, Андрій Шевченко та багато інших.
З жовтня 2007 року Іванна вела новини на Першому Національному. Восени 2011 року очолила діловий канал UBC.
В 2011 році отримала звання заслуженого журналіста України.