Укр
Світлана Павелецька
PR-директор
Світлана Павелецька працює в 1+1 медіа на посаді керівника PR-департаменту із грудня 2011. Відповідає за зовнішні та внутрішні комунікації Групи.
Світлана отримала ступінь магістра політології в Національному університеті ім. Тараса Шевченка, а також закінчила Королівський інститут зв'язків із громадськістю (CIPR). Та отримала диплом MBA Міжнародного Інституту Менеджменту.
PR-кар'єру почала в 2002 році в Національній телекомпанії України, де займалася питаннями міжнародного співробітництва, серед іншого підтримкою та координацією проведення Пісенного конкурсу Євробачення 2003-2006 тощо. Кар'єру в корпоративному сегменті почала в 2007 році в компанії Innovative City Development Investments. Також очолювала PR-агентство Pillar | Hill & Knowlton.
У 2010 році обійняла посаду PR-менеджера Служби продажів у Гірничо-металургійному холдингу «Метінвест», де займалася розробкою та впровадженням PR-стратегії Служби продажів, включаючи офіси в Україні, Росії, ОАЕ, Італії, Швейцарії, Латинській Америці, Литві, Лівані, Єгипті та Сінгапурі.
Світлана – PR-фахівець із більш ніж 15-тирічним досвідом роботи в компаніях і агентствах. Володіє глибокими знаннями у сфері репутаційного менеджменту від репутаційного аудиту до розробки й реалізації комунікаційної стратегії (зовнішньої та внутрішньої), кризового менеджменту. Досвід у створенні та управлінні командою до 150 чоловік.
Отримала PRAVDA AWARD, як кращій PR- професіонал віком до 35 років, що працює в корпоративному сегменті, увійшла до топ-5 жінок комунікаційного ринку за версією MMR, останні кілька років входить до переліку найкращих PR-директорів України.