Укр
Анна Ткаченко
Директор по стратегії і розвитку групи, Директор діджитал напрямку
Анна Ткаченко працює в 1+1 медіа на посаді директора по стратегії і розвитку групи та директора діджитал напрямку з жовтня 2016 року. Із липня 2010 до жовтня 2016 Анна обіймала посаду директора з персоналу.
Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет за спеціальністю «Англійська мова та практична психологія». Ганна сертифікований коуч-консультант в організації, отримала диплом Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Німеччина) в 2010 р. У 2016 році здобула ступінь Executive Master of Business Administration в Мадриді, IE Business School.
У сфері управління персоналом працювала понад 10 років. Раніше обіймала посаду керівника групи «Тренінгів, Лідерства та Організаційного розвитку» в телекомунікаційній компанії Nokia Siemens Networks, де відповідала за розробку та впровадження проектів на території Північної Європи (18 країн).
Анна має досвід проведення внутрішньокорпоративних тренінгів за темами: лідерство, інструменти менеджменту, особиста ефективність, керування талантами, залученість персоналу, управління за цілями, оцінка 360, розвиток кар'єри.
У 2013 році за ініціативи та розробки Анни запущений освітній проект компанії 1+1 медіа Вища школа Media & Production, який в перший рік роботи став прибутковим.
Завдяки роботі команди під керівництвом Анни, у 2013 році група 1+1 медіа виборола золото у номінації «Україна» премії HR-бренд з проектом «Робота яку бачать усі» та стала HR-брендом року. У 2016 році проект зі стажування «Ближче до ТБ. Від «на ТБ по знайомству» до «на ТБ по таланту» здобув 2 місце в номінації «Столиця», а проект «Освітній бізнес проект «Вища Школа Media & Production. Сміливість зростати!» - 3 місце в номінації «Україна» премії HR-бренд.
У 2015 році ввійшла в ТОП-10 найкращих HR-директорів за версією delo.ua.
Головним професійним досягненням є створення ефективної HR-команди та виведення ролі HR-служби на стратегічний рівень.