Журі

Голови журі

Олена Єремєєва
Номінація Х

Олена Єремєєва

Головний продюсер серіалів та фільмів каналу 1+1
Олена в медіабізнесі з 1998 року. Розпочала свою кар’єру в 1+1 медіа в 2006 році. У різний час працювала кореспондентом ТСН, продюсером з комунікацій, креативним продюсером, а останні роки очолювала групу жанрового напрямку «Драма» в 1+1 Продакшн.
Була креативним продюсером успішних українських серіалів, які не залишили байдужими аудиторію каналу і викликали цілий резонанс у суспільстві: «Хороший хлопець», «Центральна лікарня», «Століття Якова», «За три дні до кохання», «Хазяйка», «Дівчина з персиками», «Випадкових зустрічей не буває», «Біженка», «Гроза над Тихоріччям», «Папарацці» та інші.
Виступила продюсером двох проектів-переможців The Next Big Thing – міні-серіалу «Шанс на кохання» та реаліті «Одруження наосліп» - триумфатора одного з перших пітчингів ідей 1+1 медіа.

Анна Ткаченко
Номінація Z

Анна Ткаченко

Директор діджитал напрямку 1+1 медіа
Анна очолює департамент 1+1 Digital, який займається розвитком і підтримкою 90 активних веб-сайтів, 9 мобільних і Smart TV додатків, тому вона як ніхто інший знає, який формат «вистрілить» для вебу.
У 2017 році керувала перезапуском VOD-платформи OVVA.tv і об'єднанням відеоконтенту групи в інтернеті під єдиним брендом 1+1 video, а в 2018 році відкрила новий напрямок бізнесу медіагрупи - захист авторських прав в інтернеті.
Завдяки Анні і її команді 1+1 медіа виходить за рамки телевізійного бізнесу і стає мультимедійної компанією.

Номінація Х — СЕРІАЛИ

Дарина Жукова
Номінація Х

Дарина Жукова

Головний продюсер сценарних розробок і супроводу виробництва
Одна з тих без кого важко собі уявити 1+1. Цього року виповнюється 15 років як Дарина плідно працює у компанії. Починаючи з 2003го вона зокрема обіймала посади керівника відділу закупівель та головного редактора програмної служби каналу. Дарина вибирає найкраще для глядачів з тисяч форматів та ідей, які існують на ринку, та тепер продюсує їх виробництво. Добре написаний сценарій вважає скарбом, на пошуки якого не шкодує сил та часу.
Максим Кривицький
Номінація Х

Максим Кривицький

Генеральний продюсер телеканалу 2+2
Максим Кривицький обіймає посаду генерального продюсера телеканалу 2+2 з січня 2017 року.
Кар’єру на телебаченні розпочав у 2000 році, працював асистентом режисера. Далі проходив підготовку у компанії «AGB», яка першою в Україні займалась телевізійними вимірюваннями, та став аналітиком.
З 2001 по 2012 рік пропрацював на телеканалі «К1», де виріс спочатку до посади керівника відділу маркетингових досліджень, обіймав посаду програмного директора, а згодом став заступником генерального директора каналу «К1».
У 2013 році приймав безпосередню участь у запуску телеканалу «Пятница».
Сергій Лавренюк
Номінація Х

Сергій Лавренюк

Кіно-, теле- і театральний продюсер, засновник і співвласник телеканалу “Сонце”.
Генеральний продюсер компанії “Solar Media Entertainment”, виробника повнометражних художніх фільмів. Це і локальні успішні комедії – “DZIDZIO Контрабас”, реж. Олег Борщевський, (збори в Україні склали 22,5 млн. грн. та 311 тис. глядачів), кінопремія “Золота Дзиґа” у номінації “Вибір глядача”.
Так і ко-продукційні артхаусні фестивальні картини: “Лагідна”, реж. Сергій Лозниця (основний конкурс 70-го Каннського кінофестивалю, “Золота Дзиґа” у номінації “Найкращий режисер-постановник”), “Коли падають дерева”, реж. Марися Нікітюк (учасник програми Berlinale Panorama 2018), та “Жінка на війні”, реж. Бенедикт Ерлінгсон, що отримав приз за музику у фільмі (SACD премію) та єдину державну премію - “Золоту залізницю”, в рамках програми “Тиждень критики”, 71-го Каннського кінофестивалю.
З 2017 року Сергій Лавренюк член Правління Української кіноакадемії.
Ольга Слісаренко
Номінація Х

Ольга Слісаренко

Головний продюсер розважальних програм каналу 1+1
Ольга Слісаренко відповідає за закупку форматів для 1+1 медіа і за продюсування таких розважальних проектів, як «Голос країни», «Танці з зірками», «Одруження наосліп», «Міняю жінку», «Життя без обману», «Інспектор. Міста», «Поверніть мені красу» та інші. На телебаченні працює вже майже 15 років. У 2013 році почала займатися форматами 1+1 медіа та супроводженням проектів каналу 1+1. За час роботи в медіа прокастингувала більше 5000 людей.
Виступала головним продюсером сенсаційного серіалу «Школа», який зібрав сотні тисяч фанатів з усієї України

Номінація Z — ВЕБ-ФОРМАТ

Анастасія Дрізо
Номінація Z

Анастасія Дрізо

Продюсер і власник BELOESUHOE production
Навчалась у кіноакадемії Нью-Йорку на факультеті продюсування. Працювала журналістом, редактором, телеведучою, музичним продюсером кіно та серіалів. Два роки працювала у Грузії в якості запрошеного продюсера реаліті-шоу «Поліцейська академія» та як генеральний продюсер продакшну «I love Georgia».
У 2014 році з колегами заснувала BELOESUHOE production, який є бутіковим креативним агентством, що розробляє для клієнтів коммунікаційні кампанії 360 та реалізовує їх. BELOESUHOE співпрацюють з такими брендами як 1+1, Bacardi, Porshe, ISIDA, АВК, Möbius, LIGA:Zakon, FMG, Flint, REEF-SEA.FOOD.COMMUNITY, Хуторок, АВК, YUMI LASHES Ukraine, Oh my look!, Marie claire, Fashion manufacture, Dukley Gardens та багатьма іншими. Також у шоурілі компанії телешоу «Козирна маршрутка», Police academy, Stand up-show.

Вікторія Шульженко
Номінація Z

Вікторія Шульженко

Генеральний продюсер каналу ТЕТ
Працює у сфері телевізійного бізнесу понад 11 років. Кар’єру розпочала на Новому каналі, потім очолювала програмне управління в 1+1 медіа. В 2011-2012 була виконавчим продюсером каналу 1+1, згодом працювала закордоном програмним директором каналу СТС та СТС Медіа.
Особливу увагу приділяє digital-проектам каналу ТЕТ. Також Вікторія веде влог генпродюсера #VLOG Шульженко.
Володимир Москалець
Номінація Z

Володимир Москалець

Продюсер перспективних розробок 1+1 Продакшн
Приєднався до команди «1+1 медіа» після перемоги у першому «Пітчингу ідей» (2012) із проектом «Сім’я» (сьогодні формат виходить під назвою «Одруження наосліп»).
На сьогоднішній день очолює департамент із розробки нових проектів «1+1 Продакшн» – так, саме звідси починається development і це саме ми готуємо усі найнеймовірніші прем’єри, які вже скоро з’являться на екранах групи каналів.
Окрім того, працював (та продовжує) шеф-редактором праймових реаліті, які виготовляє «1+1 Продакшн»: «Одруження наосліп», «Міняю жінку», «Світ навиворіт».
Олександр Козаченко
Номінація Z

Олександр Козаченко

Керівник управління зовнішньої дистрибуції відеоконтенту
Олександр працює в 1+1 медіа з 2012 року. Власний кар’єрний шлях у медіагрупі він розпочав з посади веб-менеджера ТСН.ua. Сьогодні Олександр координує всі процеси дистрибуції відеоконтенту поза ресурсами групи «1+1 медіа». Зокрема, його команда адмініструє та наповнює контентом 45 YouTube-каналів, відомий відеохостинг щорічно відзначає нагородами. Так, у 2018 році акаунт вокального шоу «Голос країни» отримав «Золоту кнопку» за перший мільйон підписників. Олександр вважає себе справжнім фанатом медіа. Він охоче ділиться професійним досвідом, викладаючи курс лекцій у Вищій школі Media & Production про створення влогів та монетизацію контенту в інтернеті.

The Next Big Thing.  Generation — твій шанс
стати автором ідеї, що непідвладна часу

Хей!
А ти вже приєднався до нашої спільноти в Facebook?
Тисни лайк та будь в курсі всіх новин!
Лайк!