Укр
23 . 03 . 2017
Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA, утилізація ламп та 1+1 медіа
Який взаємозв`язок між Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA, утилізацією ламп та 1+1 медіа?
Наскрізною темою Docudays UA у 2017 році є екологія. Кожному з відвідувачів фестивалю пропонується cтати захисником навколишнього середовища, а отже, і каталізатором змін!
26 березня з 11:00 до 17:00 у Будинку кіно на фестивалі 1+1 медіа разом із громадською організацією «Україна БЕЗ сміття» та компанією «Екологічні Інвестиції» організовують безкоштовну акцію збору побутових люмінесцентних ламп та інших небезпечених відходів.
Чому так важливо утилізувати люмінесцентні лампи та інші небезпечні відходи – приходьте дізнатися на лекцію, яка відбудеться з 13.00 до 14.00 у Блакитній вітальні (простір DOC/САДОК) Будинку кіно на 2-му поверсі.
Відпрацьовані компактні люмінесцентні лампи містять токсичну речовину I класу небезпеки – ртуть. Якщо ж помножити кількість населення України на кількість ламп, що використовує українець вдома, то щороку до смітників потрапляє понад 500 кілограмів ртуті. Водночас лише один її грам, який потрапив у довкілля, здатний призвести до забруднення (перевищити рівні гранично допустимих концентрацій) понад 3,3 млн кубічних метрів повітря чи 200 тис. кубометрів води. Небезпека ще й у тому, що ртуть акумулюється органами людей та тварин назавжди.
Детальніше про умови збору ламп читайте у нашій групі в Facebook за посиланням: https://goo.gl/VAyl6R