Укр
13 . 04 . 2017
1+1 медіа запустила додаток OVVA для Smart TV
Відеосервіс OVVA.tv запустив безкоштовний додаток Smart TV для Samsung на базі платформи Tizen 2016 и Orsay 2015
Відтепер, підключивши телевізор до Інтернету та встановивши додаток «OVVA», власники отримають необмежений доступ до кращого телевізійного контенту вітчизняного виробництва в HD-форматі, перегляд якого не порушує авторських прав та можливий у будь-який зручний час без зайвих реєстрацій чи SMS.
Завантажити додаток «OVVA» версії Smart TV власники відповідних моделей пристроїв зможуть, використовуючи «пошук» на головній сторінці.
Разом з тим, при перегляді улюблених програм та серіалів на «OVVA» з телевізора користувачі отримають увесь доступний функціонал управління відтворенням, а завдяки зручному інтерфейсу навігація по ньому буде простою у користуванні.
«Сучасний digital-ринок формує звички і досвід взаємодії користувача з інформацією. На етапі ініціації проекту OVVA.tv ми чудово розуміли, що присутність будь-якої серйозної тематичної платформи не повинна обмежуватися тільки вебом і десктопом. Щорічно частка та охоплення Smart-телебачення стрімко зростає, тому вже сьогодні ми доступні і в магазинах мобільних додатків, і в SmartTV хабах, щоб у кожного бажаючого існувала можливість простого доступу до улюбленого контенту. Важливо зазначити, що вся розробка проводилася in-house через R&D, тому на виході ми отримали не тільки готовий продукт, а й підвищили експертизу розробки в таких проектах», − каже Анна Ткаченко, директор діджитал напрямку та директор по стратегії і розвитку 1+1 медіа.
Команда розробників OVVA.tv додає, що в майбутньому планується розширення присутності на всіх можливих Samsung Smart TV платформах, а також випуск додатків і для інших виробників телевізорів.
Інструкція по встановленню OVVA на телевізори Samsung Smart TV на платформах Tizen і Orsay за посиланням: https://ovva.tv/ua/app/samsung
Нагадаємо, OVVA.tv − онлайн-система відеодистрибуції 1+1 медіа, яку було запущено у березні 2016 року. Вона дає можливість монетизувати відеобібліотеку по рекламній моделі та забезпечувати захист авторських прав власного і партнерського відеоконтенту.