Інформаційне мовлення

Головним напрямом роботи 1+1 media є інформаційне мовлення та забезпечення об’єктивного висвітлення подій як для українців, так і закордонної аудиторії.

Телевізійні новини

Журналістські розслідування

Інфотейнмент

ТСН.ua

ТСН.ua

Достовірні новини в Інтернеті

Новинний сайт №1 в українському Інтернеті. Починався як Інтернет-проєкт Телевізійної служби новин (ТСН) на телеканалі 1+1 і став потужним джерелом новин для користувачів, які цікавляться подіями в Україні та за кордоном. Редакція ТСН.ua працює 365 днів на тиждень та 24/7, щоб висвітлювати актуальні новини й подавати повну картину та інформацію щодо важливих суспільних тем. У стрічці можна завжди знайти свіжі новини з політики, економіки, соціальних питань, спорту, світського життя. Кількість унікальних користувачів у березні 2023 року – 11,2 млн. Входить у ТОП-5 усіх відвідуваних українських сайтів.

UNIAN.ua

UNIAN.ua

Входить у ТОП-2 найпопулярніших новинних сайтів в Україні. Висвітлює широкий спектр подій з політичного, економічного та соціального життя країни та світу, новини сфери туризму, ігрової індустрії, шоу-бізнесу, спорту, екології, науки та медицини. Кількість унікальних користувачів у березні 2023 року – 10,9 млн. Входить у ТОП-10 усіх відвідуваних українських сайтів.

Glavred.info

Glavred.info

Інтернет-видання, засноване у 2002 році. Тематика видання – політика, економіка, культура, спорт, соціальні проблеми, життя Києва, шоу-бізнес і багато іншого. «Главред» — це оперативні та об'єктивні новини, аналітичні статті, коментарі провідних експертів, яскраві фоторепортажі, свіжий неупереджений погляд на події в Україні та світі. Кількість унікальних користувачів у березні 2023 року – 5,7 млн. Входить у ТОП-10 новинних ресурсів України.