Кар’єра

Кар’єра

Плюсівці - це команда сміливих та цілеспрямованих людей, обʼєднаних важливою місією. Ми відкриті до нових ідей і раді вітати в своїй команді фахівців, які разом з нами Вражатимуть, Надихатимуть та Змінюватимуть медіасвіт.

Тут реалізують себе як досвідчені профі, так і ті, хто лише на початку свого шляху.

Здобутки команди

Головна цінність «Плюсів» — команда, яка виконує надзадачі та щиро закохана у свою справу. Саме тому результати нашої роботи — вражаючі. 1+1 media є абсолютним рекордсменом за кількістю профільних нагород серед медіахолдингів України. Компанія щороку входить у рейтинг кращих роботодавців країни.

Тільки за останні 5 років ми отримали:

58 «Телетріумфів»
20 відзнак Design The Very Best Of
28 кнопок YouTube
7 Big Data Awards
18 відзнак премії Effie Awards Ukraine
5 HR-бренд
6 PromaxBDA Europe Awards
2 European Excellence Awards
2 SABRE Awards EMEA

Вакансії 1+1 media та партнерів

Відділ технічної підготовки відеоконтенту
Телеканал 2+2
Управління корпоративних комунікацій
Телеканал 2+2

Стажування

Якщо у вас немає професійного досвіду, але є бажання спробувати свої сили у сфері медіа, приєднуйтеся до програми стажування «Ближче до ТБ».
Телеканал ТЕТ
Телеканал 2+2
Технічний Департамент
Телеканал ТЕТ

Поширені запитання

Для того, щоб стати частиною команди 1+1 media, вам необхідно знайти на сайті 1+1 media вакансію, яка відповідає вашим очікуванням і навичкам, заповнити форму, прикріпити своє резюме та, за бажанням, супровідний лист. Ваше резюме потрапляє до нашої бази, яку ми щодня опрацьовуємо. У разі появи вакансії за вашим досвідом, з вами зв'яжеться наш рекрутер і запросить на співбесіду.
Для того, щоб стати частиною команди 1+1 media, вам необхідно відгукнутись на вакансію, яка вас зацікавила та відправити своє резюме. Якщо ваш професійний досвід відповідає обраній вакансії, ми з вами зв’яжемося за вказаними контактними даними.
Для 1+1 media у пріоритеті досвід, навички та ідеї кандидата, тож ми розглядаємо резюме без профільної освіти. Однак, якщо вам бракує професійного досвіду, ви можете подати заявку на нашу програму стажувань «Ближче до ТБ».
На першому етапі розгляду кандидатів нам необхідно ознайомитися в першу чергу з резюме. Вибір формату залишається за вами. Однак, якщо ви подаєте заявку на програму стажувань “Ближче до ТБ”, відеорезюме є основною вимогою.
Якщо у вас немає професійного досвіду, але є бажання спробувати свої сили у сфері медіа, приєднуйтеся до програми стажування «Ближче до ТБ». Це чудова можливість заявити про себе, перейняти досвід від неймовірних менторів-профі та побачити телевізійне задзеркалля.
Усі отриманні резюме потрапляють у нашу базу, яку ми щодня опрацьовуємо. У разі наявності вакансії за вашим досвідом, з вами зв'яжеться наш рекрутер і запросить на співбесіду. У будь-якому випадку ваше резюме залишається у нашому кадровому резерві.
Через повномасштабне вторгнення рф частина наших працівників перейшла на дистанційний чи змішаний формат роботи. Якщо у межах обраної посади ви можете віддалено виконувати свої обов’язки без втрати ефективності, може бути обраний варіант дистанційного формату співпраці.