Реклама та спонсорство

Компанії-партнери 1+1 media надають широкі рекламні можливості та різні варіанти проявів на ресурсах медіахолдингу та його партнерів. Телеканали-лідери, популярні засоби масової інформації та можливості digital і зовнішньої реклами роблять комплексну пропозицію від 1+1 media та її партнерів найефективнішою для досягнення цілей рекламних кампаній.
Досягнення багатомільйонної аудиторії за ознаками статі, віку, доходу тощо, збільшення впізнаваності та популярності бренду, формування лояльності споживача завдяки аудіовізуальній комунікації на власних та партнерських телеканалах
Комплекс ефективних інструментів залучення аудиторії в інтернет-просторі. Ресурси групи мають близько 50-55% охоплення УАнета, понад 13,9 млн користувачів, більше 400 млн переглядів сторінок на місяць, а пікове дивлення контенту 1+1 media в YouTube складає понад 230 млн переглядів за тиждень
Охоплення та розширення аудиторії завдяки носіям зовнішньої реклами по всій Україні. Можливість глибокої географічної та споживацької сегментації, розробка медіапрограм з високим комерційним ефектом зовнішньої рекламної кампанії

Пряма реклама на телебаченні

Пряма реклама на телебаченні

Із 1 січня 2021 року продажами прямої реклами на телеканалах групи 1+1 media ексклюзивно займається партнер холдингу — ТОВ «СИРІУС МЕДІА». Компанія надає як окремі послуги, так і пакетну пропозицію.

Спонсорство на телебаченні

Спонсорство на телебаченні

Широкий спектр можливостей для реалізації нестандартних рекламних проявів на телеканалах групи 1+1 media надає партнер — ТОВ «Глобал Медіа Груп». До пропозицій компанії входить інтеграційне спонсорство та індивідуальна робота з прямими клієнтами.

Контакти

+38 (044) 490-01-01

Продажі та реклама у digital

Продажі та реклама у digital

Digital Sales пропонує реалізацію спецпроєктів та медійних кампаній на веб-ресурсах групи 1+1 media, зокрема сайтах tsn.ua, unian.ua, glavred.net, 1plus1.ua, 2plus2.ua, tet.ua, footballhub.com.ua, plus-plus.tv. Проєкти реалізуються як окремо, так і у складі комплексних пропозицій, що об'єднує в собі спонсорство ТБ-проєктів в інтернеті, веб-серіалів, комерційні прояви брендів у соцмережах, відеохостингах та месенджерах.

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Можливості ексклюзивного партнера 1+1 media — ТОВ «Довіра Аутдор» — допомагають підсилити реалізацію рекламної кампанії шляхом розміщення зовнішньої реклами у столиці та по всій Україні. Широкий вибір площин та багаторічна репутація компанії на ринку

Контакти

+38 (044) 490-01-01

Лідерство

У 2021 році телеканали групи 1+1 media неоднаразово демонстрували лідерство у своїх сегментах, пропонуючи чимало новинок та продовжуючи проєкти, які стали для глядачів класикою. Так, згідно з даними Nielsen, 1+1 media увійшла у ТОП-2 медіагруп України та сумарно зібрала 18,1% частки за аудиторією 18-54 (50 тис.+). Разом з тим, телеканал 1+1 став абсолютним лідером українського телебачення в прайм-таймі, зібравши частку 10,3% за комерційною аудиторією 18-54 (50 тис.+). Загалом телеканал завершив 2021 рік на другій позиції з часткою 9,4%.

З 1 січня року по 28 лютого 2022 1+1 media також була у ТОП-2 медіагруп України та сумарно зібрала 17% частки за аудиторією 18-54 (50 тис.+). Телеканал 1+1 став лідером з часткою 9,2%.

З початком повномасштабного вторгнення, поки панель Nielsen готується до перезапуску, ринок орієнтується на дані переглядів від ОТТ-платформ. За даними платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ, 1+1 media суттєво виросла в частці і завершила рік на першій позиції з середньою часткою 29,9%.