Телевізійний бізнес
У складі медіахолдингу вісім власних телеканалів — 1+1 Україна, 1+1 Марафон, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International, УНІАН, Бігуді — та два партнерських Квартал TV і Comedy Central. Телеканали медіахолдингу створюють та транслюють різножанровий контент, що знаходить відгук у різних аудиторій.

Лідерство

У 2021 році телеканали групи 1+1 media неоднаразово демонстрували лідерство у своїх сегментах, пропонуючи чимало новинок та продовжуючи проєкти, які стали для глядачів класикою. Так, згідно з даними Nielsen, 1+1 media увійшла у ТОП-2 медіагруп України та сумарно зібрала 18,1% частки за аудиторією 18-54 (50 тис.+). Разом з тим, телеканал 1+1 став абсолютним лідером українського телебачення в прайм-таймі, зібравши частку 10,3% за комерційною аудиторією 18-54 (50 тис.+). Загалом телеканал завершив 2021 рік на другій позиції з часткою 9,4%.

З 1 січня року по 28 лютого 2022 1+1 media також була у ТОП-2 медіагруп України та сумарно зібрала 17% частки за аудиторією 18-54 (50 тис.+). Телеканал 1+1 став лідером з часткою 9,2%.

З початком повномасштабного вторгнення, поки панель Nielsen готується до перезапуску, ринок орієнтується на дані переглядів від ОТТ-платформ. За даними платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ, 1+1 media суттєво виросла в частці і завершила рік на першій позиції з середньою часткою 29,9%.

Молодість Дистриб’юшн

Дистриб’юторська компанія ТОВ «Молодість Дистриб’юшн» — ексклюзивний партнер групи 1+1 media. Компанія реалізує всі види ліцензійних прав на продукцію як національного виробництва, так і зарубіжних студій зі світовим ім'ям. Глибинне вивчення і детальний аналіз всіх площин медійного простору — точні інструменти ТОВ «Молодість Дистриб’юшн» у створенні власного неповторного матеріалу, а також формуванні цілої бібліотеки мультимедійного контенту.

Каталог

Проблеми з прийомом каналів групи 1+1 media

Якщо у вас виникли проблеми з прийомом одного з каналів групи 1+1 media, заповніть форму, наведену нижче: