Про нас

Ми – це команда Людей Ідей, які створюють сучасний якісний український контент, здатний змінювати уявлення людей про світ і себе. Сьогодні 1+1 media — один з найбільших медіабізнесів Східної Європи з понад 25-річною історією, що нині працює 24 на 7 задля головної мети — Перемоги України у війні з рф.

  

1+1 media створює якісний європейський медійний продукт і забезпечує максимально широкий доступ до інформації. Компанія має величезні виробничі потужності та дистрибютує контент фактично по всьому світу. Крім цього, 1+1 media розробляє власні формати проєктів, які успішно реалізовуються за кордоном, а також має колосальну експертизу в розробці великих шоу, соціальних ініціатив та заходів різного рівня.

Візія

Місія

Ми створюємо сучасний якісний європейський контент, щоб змінювати уявлення людей про світ і про себе
Ми будуємо успішний бізнес із кращою командою у медіасфері України, яка здатна знаходити та втілювати унікальні ідеї
Ми сповідуємо свободу слова в Україні, надаємо якомога ширший доступ людей до інформації та забезпечуємо об’єктивне висвітлення подій
Ми там, де наш глядач: контент 1+1 media доступний в усіх каналах дистрибуції та на будь-якому екрані

Цінності компанії

У нашій щоденній роботі, у спілкуванні з колегами та партнерами, у наших підходах до реалізації проєктів ми керуємося корпоративними цінностями: сміливість, чесність, відповідальність, відкритість, повага та любов.
Сміливість
Ми сміливо приймаємо виклики та долаємо їх разом
Чесність
Ми чесні як із собою, так і у всіх наших діях
Відповідальність
Ми відповідальні за кожне сказане слово та вчинок
Відкритість
Для нас не існує жодних бар`єрів у спілкуванні
Повага та любов
Ми цінуємо різні точки зору і приймаємо усіх такими, як вони є

Історія 1+1 media

Група 1+1 media — найстарший медіахолдинг України. Наша історія розпочалася восени 1995 року — з моменту заснування Олександром Роднянським продакшну «Студія 1+1». З часом до «плюсів» доєдналися інші телеканали, інформаційне агентство, інтернет-ЗМІ, платформи, з'являлися освітні та благодійні проєкти тощо, а кількість ініціатив зростала з кожним днем.
З перших років існування 1+1 media зарекомендувала себе як медіахолдинг-трендсеттер

Рада директорів 1+1 media

Членство та партнерства