Платформенний бізнес

1+1 media дотримується тенденцій сьогодення у створенні та поширенні контенту на сучасних медійних майданчиках. Одним із пріоритетних напрямів группи є розвиток платформ. Так, партнерським проектом 1+1 media та компанії Київстар є платформа онлайн телебачення Київстар ТБ. Завдяки партнерській супутниковій платформі Viasat медіагрупа є лідером платного супутникового телебачення.

Київстар ТБ

Київстар ТБ

Партнерський проєкт 1+1 media та компанії Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага — можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Мультипрофільність – можливість створювати до 5 персональних профілів для дітей та дорослих. Київстар ТБ доступна для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа налічує більше 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу.
Сайт Київстар ТБ

Контакти

0 800 300 466
Сайт Київстар ТБ

Viasat

Viasat

Viasat є єдиним офіційним оператором супутникового телебачення в Україні з впізнаваним брендом і високим показником лояльності клієнтів. Багаторічна співпраця з провідними телеканалами та виробниками телевізійного контенту дають компанії змогу надавати українському глядачеві пропозицію оптимальної якості. Для цього оператор пропонує широку тарифну лінійку, у якій доступні як пакети із максимальною кількістю телеканалів, так і оптимальні пакети із набором основних рейтингових телеканалів.
Сайт Viasat

Контакти

0 800 502 096
Сайт Viasat

1+1 video

1+1 video

Український сервіс онлайн-телебачення 1+1 media

Cервіс онлайн-телебачення, що дає змогу дивитись серіали та шоу з будь-якого пристрою. Сервіс надає доступ до перегляду онлайн 8 телеканалів медіагрупи (1+1, 1+1 Україна, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН ТБ,Kvartal TV) та понад 20 000 годин VOD-контенту в HD-якості.
Сайт 1+1 video

Контакти

Сайт 1+1 video