НовиниНовини10 травня 2018

1+1 медіа почала ретранслювати телеканал UA: ПЕРШИЙ в інтернеті на 1+1 video

Починаючи з 10 травня, сервіс онлайн-телебачення 1+1 video буде ретранслювати ефіри телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Разом з програмами суспільного мовника на веб-ресурсі 1+1 медіа стануть доступні трансляції міжнародних подій, в тому числі і Євробачення-2018. 

Платформа 1+1 video розрахована на аудиторію, яка віддає перевагу перегляду телебачення в інтернеті, тому співпраця з телеканалом UA: ПЕРШИЙ збільшить кількість контенту, який 1+1 медіа може запропонувати своїм глядачам в мережі.

«Ретрансляція ефіру телеканалу UA: ПЕРШИЙ принесе додаткову цінність сервісу 1+1 video, яку наші глядачі зможуть побачити вже сьогодні під час перегляду другого півфіналу Євробачення-2018 з будь-якого пристрою і в будь-якому місці, де є інтернет», – відзначає директор діджитал-напрямку 1+1 медіа Анна Ткаченко.

«Ми раді, що глядачі цифрових платформ зможуть насолодитися якісною трансляцією Євробачення-2018, а співпраця з сервісом 1+1 video зробить суспільне мовлення доступним новим аудиторіям», – коментує генеральний продюсер з розвитку ПАТ «НСТУ» Микола Ковальчук.

У майбутньому медіагрупа планує збільшити кількість телеканалів і годин відеоконтенту, які можна буде переглянути в інтернеті на платформі 1+1 video, і таким чином зробити ТВ-контент доступнішим за межами телеекранів.   

Читайте також