![](https://img-media.1plus1.ua/crops/2022/12/21/photo5193067970484612260-1577193134488_360_360.jpg)
День донора в 1+1 медіа
Двічі на рік в 1+1 медіа кожен бажаючий має змогу стати донором крові та допомогти врятувати життя. До другого в цьому році Дня донора долучилося 33 співробітники. Спільними зусиллям нам вдалося зібрати 16, 9 л крові, яку передали в Київський обласний центр крові. І ми безмежно раді, що змогли врятувати не один десяток життів. Адже за статистикою кожному третьому жителю на планеті потрібне переливання і саме донорська кров є першим засобом допомоги при внутрішній кровотечі та нещасному випадку.
Ми дуже пишаємося нашими колегами та запрошуємо стати донорами всіх охочих вже навесні.