НовиниНовини31 серпня 2017

Канал ПЛЮСПЛЮС створив проект, який надихатиме дітей на відкриття

Новий продукт телеканалу надихатиме школярів творчо ставитись до світу, розкриватиме їхній талант, стимулюватиме бути допитливими та спостережливими.

«Світ чекає на відкриття» розповідає про те, що найвидатніші відкриття, які змінили світ, створювалися звичайними людьми, але здатними розгледіти надзвичайне. Завдяки їхньому допитливому розуму і схильності робити висновки вони стали винахідниками.  Надзавдання  проекту – показати українським школярам, що кожен із них може стати відкривачем, якщо матиме бажання та наполегливість.

«Світ чекає на відкриття» розроблений командою каналу ПЛЮСПЛЮС і є черговим проектом власного виробництва.  

«Світ чекає на відкриття» – проект про сміливість дозволити собі мріяти, вигадувати і, головне, не боятися помилок та невдач. Він має повчальну частину, але здебільшого створений для того, аби спонукати дитину творити і вірити в свої сили» –коментує Іванна Найда, генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС

Мультфільми «Світ чекає на відкриття» не лише розважають дітей під час дозвілля, але є помічниками для вчителя, посередниками між світом «академічних знань» та творчим сприйняттям дитини. Проект робить акцент на візуальній формі та навчанні через «гру». Важливо, що після перегляду у дітей зберігається відчуття: «в світі є місце саме для мого відкриття».

Крім цього, проект уже схвалив МОН України і рекомендує його до показу під час уроків у початкових школах.

Детальніше – на сайті каналу ПЛЮСПЛЮС

Читайте також