![](https://img-media.1plus1.ua/crops/2022/12/21/Mariia_Teriohina_banner-1645110710173_360_360.jpg)
Марія Терьохіна, стажерка управління маркетингу телеканалу ТЕТ
Поради майбутнім стажерамНіхто крім вас. Моє покоління виросло в епоху вільного доступу до будь-якої інформації, тому ми звикли цікавитися всім, що нас оточує. Все, що вас колись спіткало: гуртки, улюблена справа, книги і фільми — творчий досвід, який ви можете використати в програмі «Ближче до ТБ». Тому не зважайте на свої страхи, ви завжди варті більшого. Не сумнівайтеся, вас тут чекають!