НовиниНовини29 серпня 2017

Мультфільми каналу ПЛЮСПЛЮС внесено до методичних рекомендацій МОН

Проекти телеканалу відтепер офіційно внесено до методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 роках.

Як повідомляється у рекомендаціях, ефективним для закріплення знань школярів є проведення інтегрованих нестандартних уроків. Зокрема, результативним являється організація бесід і дискусій на основі змісту мультфільмів каналу ПЛЮСПЛЮС.

Вперше у школах ПЛЮСПЛЮС з’явився ще у 2015 році. Міністерство запропонувало провести альтернативний формат Першого уроку для школярів початкових класів, а саме ‑ подивитись мультфільми про знакові досягнення українців «Це наше і це твоє». Темою уроку було визначено – «Чим може пишатись українець?». У 2016 році школярі також розпочинали навчальний рік з мультфільмами каналу. Цього разу створеними за історіями самих учнів. Тема - «Це наше і це твоє» вже традиційно рекомендована і у 2017 році.

Тож, відтепер школярі розпочинатимуть не лише 1 вересня із ПЛЮСПЛЮС, але і навчатимуться протягом року. Більше деталей щодо методичних рекомендацій за посиланням.

 

Читайте також