НовиниНовини1 вересня 2023

На Київстар ТБ розпочинається сезон нових українських серіалів, які можна переглянути ексклюзивно до телевізійної премʼєри

Уже завтра, 1 вересня, на користувачів платформи кіно та телебачення Київстар ТБ очікує ексклюзивна премʼєра серіалу українського виробництва «Закохай мене, якщо зможеш».

Щотижня, у пʼятницю, на платформі зʼявлятиметься нова серія проєкту. Зазначимо, що телевізійна премʼєра серіалу запланована після премʼєри на Київстар ТБ.

У авантютному детективі зіграють улюблені українські актори: Ксенія Мішина, Сергій Журавльов, який від перших днів війни пішов захищати Україну від російських окупантів, а також Костянтин Войтенко, Андрій Ісаєнко та Наталка Денисенко.

А вже у жовтні на глядачів чекатиме продовження культової історії про черкаських Ромео та Джульєтту, яку абоненти Київстар ТБ також зможуть подивитись першими до телевізійної премʼєри та ексклюзивно після. Усім відома шекспірівська класика, в українській інтерпретації від телеканалу ТЕТ. Нагадаємо, що перший сезон ситкому настільки сподобався глядачам, що потрапив у трійку найпопулярніших серіалів в Україні.

У першому сезоні нашумілого весільного переполоху молодята Рома та Юля так старанно мирили запекло ворогуючих батьків, що ті випадково обмінялися партнерами. Так, тесть несподівано відчув почуття до вольової свахи, а романтична теща закохалася у свата. Розкручувати цей любовний чотирикутник доведеться, звичайно ж, його головним винуватцям – Юлі та Ромі. Увесь новий сезон молодята намагатимуться повернути батьків у законні шлюби й самі через це ледь не розлучаться. 

Ролі черкаських «Ромео» та «Джульєтти» виконали Костянтин Войтенко та Поліна Василина. Батьків нареченого грають Андрій Пономаренко та Маргарита Бахтіна, а батьків нареченої – Назар Задніпровський та Віра Кобзар. 

«Одне з головних завдань Київстар ТБ – забезпечувати користувачів платформи доступом до найкращого контенту. Саме тому ми завжди з радістю анонсуємо ексклюзивні новинки, захоплюючі прем'єри та багато іншого. Нині особливо важливо підтримувати та популяризувати вітчизняне виробництво, тож ми з великою гордістю анонсуємо лінійку нових українських серіалів на платформі. Поки розповідаємо про два проєкти, однак їх буде набагато більше», – коментують у Київстар ТБ.

Нагадаємо, що однією з переваг підключення Київстар ТБ є можливість перегляду контенту з п’яти різних видів пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів, а також для абонентів Київстар без плати за інтернет-трафік. Загалом платформа налічує більше ніж 320 телеканалів та 20 000 фільмів та серіалів. 

Слідкуйте за появою ексклюзивних прем’єр на платформі Київстар ТБ.

Читайте також